Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Pasek wieloklinowy


KYLOMC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z paskiem gdyż zaczął pękać ;/ i odrywać się .Moje pytanie to czy przy wymianie paska trzeba ściągać przód ? i jaki pasek wybrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z paskiem gdyż zaczął pękać ;/ i odrywać się .Moje pytanie to czy przy wymianie paska trzeba ściągać przód ? i jaki pasek wybrać ?

odkręc pas i troche go odciagnij od silnika zebyś miał dobre dojscie do napinacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zderzaka nie trzeba zdejmować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no będzie trzeba odchylić trochę pas przedni bo znać życie jak człowiek pójdzie na łatwiznę to więcej stresu się naje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie trezba rozkrecac.Poprostu jak znajdziesz dobry klucz to załozysz go na koniec napinacza i wtedy poluzujesz go tylko na palce uwazaj.Jak masz fabryczny napinacz jeszcze to pewnie bedziesz tam klucz albo 18 albo 19 lub 17 bo nie pamietam dobrze.potem stary pasek albo zwal albo przetnij dla ułatwienia i wyciągnij.Napinacz trzyma sie na 3 śróbach to z tym tez nie bedzie problemu. A nowy pasek potem zakładasz i naciągniesz napinacz tylko najpierw zobacz czy ten element który jest przy napinaczu na który zakładałes klucz jest takiej samej wilekosci zeby dobry klucz dobrac.A jak nie to odrazu dopasuj siebie klucz zeby poźniej w chwili naciągania sie nie wkurzac:)Cała robota:)oczywiscie nie wspomniałem jeszcze o małych paskach które trzeba zdjać zeby zdjac i zamontowac wielorowkowy.Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok najpierw zobaczę bez odkręcania przodu :D[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 14:16_________________________________________________własnie jestem po wymianie paska i wymieniłem bez ściągania przodu :dance: oczywiście niebyło miodu :rant: nie miałem jak odkręcić napinacza klimy wrrr ale jak każdy polak dało rady podważyć pasek i jakoś zszedł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...