Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BNS] Układ hamulcowy


bucior

Rekomendowane odpowiedzi

o tym wlasnie myslalem... nie szukam TANIEGO zamiennika, tylko zastanawiam sie, czy nie mozna jakos uniknac placenia audi tzw 'wartosci dodanej' za znaczek z czterema kolkami...

szukalem w Internecie i wyglada na to, ze do poprzedniego modelu rs4 zamienniki robil np brembo. tu bylbym w stanie uwierzyc, ze jakosc jest na tym samym poziomie. ale tamten samochod z tym nie ma zbyt wiele wspolnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj numery tych czesci tzn. klocków i tarczy. Swoja droga to szybko je zjechałeś :mysli: Szukałeś tego może za granicą, np. w USA, lub na UK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslisz? mam najechane ~35tkm...

jezdze szybko ale nie destrukcyjnie - co wychodzi w zuzyciu klockow i opon

musze przyznac, ze zanim mnie nie naprowadziles nie wyjrzalem poza polske

wlasnie to zrobilem -

no i znalazlem interesujcy watek:

moze okaze sie przydatny...

http://www.vwaudiforum.co.uk/forum/showthread.php?t=14039

//pisza np, ze w klockach sa bolce, ktore przy 50% zuzyciu zaczynaja zlobic i deformowac tarcze...

jak czytam cos takiego nieuchronnie zaczynam myslec o jakosci informacji postow i naprzemiennie o przewrotnosci producentow aut... ale jak jest naprawde?//

na marg numer czesci:

01302 364 141

moglbys mnie naprowadzic gdzie szukac takich numerow?

ten znalazlem w poscie uzytkownika, ale czulbym sie pewniej z jakas strona firmowana przez vw/audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moglbys mnie naprowadzic gdzie szukac takich numerow?

ten znalazlem w poscie uzytkownika, ale czulbym sie pewniej z jakas strona firmowana przez vw/audi

W ETCE. Z tego co widzę to masz takie coś:

PRZÓD:

8E0 698 151 H (to jest komplet klocków 365x34mm) - wg ETKI cena 1800 zł

8E0 615 301 AB (to jest tarcza hamulcowa 365x34mm) - wg ETKI cena 2350 zł

TYŁ:

8E0 698 451 H (to jest komplet klocków 324x22mm) - wg ETKI cena 1100 zł

8E0 615 601 AB/8E0 615 602 D (to jest tarcza hamulcowa lewa/prawa 324x22mm) - wg ETKI cena 1900 zł

Ale jak podjedziesz do ASO to podasz VIN i sprawdzą Tobie co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz :mysli:. Nie mam wogóle do czynienia z rs4, wiec tylko chciałem Ci wskazać gdzie można poszukać jakichś informacji. Po przeczytaniu postow z http://www.vwaudiforum.co.uk/forum/showthread.php?t=14039 widac ze takie zuzycie to standard i ceny sa wszedzie takie same.

BTW Ten samochód jest zbyt unikalny żeby firmy angażowały sie w produkcję zamienników, chociaż na pewno niedługo sie pojawią(z uwagi na wykorzystanie zacisków przez domorosłych tunerów). Ewentualnie pytaj na PW użytkowników tych samochodów. Mamy na forum na pewno 2 takie postacie: C.MILE i kulig.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...