Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Moja niunia ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na żywo wygląda jeszcze fajniej i nawet te 'małe" fele nie przeszkadzają :wink:.

ja znowu mam sentyment do czerwonego koloru w :audi: wiec mnie się zaj..cie podoba.

Opublikowano

Miałes wczesniej głosniki z tyłu czy rezałeś od podstaw? Jakie głosniki wsadziłes?

Opublikowano

Troche strzele z d*py:decayed: zaniedlugo bedzie jeszcze lepiej wygladac:jerk:

Opublikowano
Troche strzele z d*py:decayed: zaniedlugo bedzie jeszcze lepiej wygladac:jerk:
sądząc po podpisie bierzesz się za jego lakier?
Opublikowano

trzeba siemiana podesłać :decayed:

Opublikowano
Troche strzele z d*py:decayed: zaniedlugo bedzie jeszcze lepiej wygladac:jerk:
sądząc po podpisie bierzesz się za jego lakier?

:whistling:

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ----------

:kox: cisza:decayed:

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ----------

:kox: cisza:decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Piotrek będzie, będzie :wink:

Dzięki za dobre słowa ale ostatnio nie wchodziłem tutaj :decayed: więc nie wiedziałem że się tutaj tyle dzieje :naughty: Teraz będę miał więcej czasu to dołożę trochę świeżych fotek bo sporo się zmieniło :kox:

---------- Post dopisany at 00:22 ---------- Poprzedni post napisany at 00:20 ----------

Oli głośniki sam dorezałem, wszystko ori :banan:

Opublikowano

No to czekamy na foty:wink:

Opublikowano
  • Autor

Kilka nowych fotek :wink:

Wpadła nowa atrapa:

DSC_0024.jpg

<br /><br />

Fotele kubełki:

DSC_0025.jpg

<br /><br />

Ręczny w skórce oraz pojemnik na kasety ( co prawda nie używam ale wg mnie ładniej wygląda niż ta dziura)

DSC_0026.jpg

<br /><br />

No i jeszcze gałka od A6 :naughty:

DSC_0027.jpg

<br /><br />

a pod maską wpadło wygłuszenie:

DSC_0031.jpg

<br /><br />

Podszybie poliftowe, osłony od paska VR5 i :banan:

DSC_0029.jpg

<br /><br />

dla tych którzy nie dojrzeli

DSC_0028.jpg

<br /><br />

korek od R8 :banan:

Opublikowano

ładnie sie prezentują moje byle kubełki :)

czemu autko sprzedajesz :>

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem :doh: a tak na poważnie to troszkę mi się znudziło a jakby wypalił mi biznesik to może by B8 wpadło :wink:

Opublikowano

zaś nie gadaj ,że masz taki zbyt jarzm pod 312'tki :decayed:

Opublikowano

Jaki masz numer lakieru.Mam tylny zderzak z dokładką PDC do sprzedania.

Opublikowano
  • Autor
zaś nie gadaj ,że masz taki zbyt jarzm pod 312'tki :decayed:

Artur schodzą jak ciepłe bułki :naughty:,

Cymek, nawet nie wiem jaki ale i tak nie wymieniam bo swój polakierowałem (miałem trochę rys) i szkoda mi kasy :wink: na nowy

---------- Post dopisany 12-06-2012 at 14:55 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2012 at 21:19 ----------

Dzisiaj hamownia w Elprosys, autko wypluło parę kucy więcej niż seria :naughty:

skanuj0001.jpg

<br /><br />

Opublikowano

fajnie wygladaja wszystkie zmiany :naughty::naughty:

Opublikowano
  • Autor

A dziękuję, dziękuję :wink: ale to dopiero początek, w sumie to moje autko to taka dziewica, nikt nic wcześniej nie dłubał ani żaden polaczek łap do niej nie wsadzał. Czego się nie dotknę to jeszcze fabryka więc szkoda mi to niszczyć :decayed:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano
  • Autor

Pomalutku, będzie się zmieniać, niestety teraz inne priorytety doszły :kwasny: a może się sprzeda :wink:

Opublikowano
Pomalutku, będzie się zmieniać, niestety teraz inne priorytety doszły :kwasny: a może się sprzeda :wink:

będzie van :decayed: ?????

Opublikowano
  • Autor

Chyba autobus :doh:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.