Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zapinki do dywaników


TomMaster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam taki błachy kłopot otóż potrzebuję zakupić takie zapinki które trzymają dywaniki , jak to znaleźć gdzie kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

Tylko wytłumaczcie mi jedno szukałem i nie znalazłem takich samych jak są u mnie (mam tylko te dolne przykręcone do tapicerki, nie mam tego co trzyma dywanik)

Czy stopery z tej strony http://www.dywanikisamochodowe.sklep.pl/index.php/product/show/id/410

to kąplet? Dół i góra i jak sie je montuje przykręca czy przykleja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by ktos chciał takie zapinki to ja moge zalatwic, kosztem bedzie tylko wyslanie tego

Ja chcę napisz na prw co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzięki
Tylko wytłumaczcie mi jedno szukałem i nie znalazłem takich samych jak są u mnie (mam tylko te dolne przykręcone do tapicerki, nie mam tego co trzyma dywanik)
Czy stopery z tej strony http://www.dywanikisamochodowe.sklep.pl/index.php/product/show/id/410

to kąplet? Dół i góra i jak sie je montuje przykręca czy przykleja?


Kolego możesz to zrobić jak ja jeśli masz te stopery w tapicerce owalne, bo jak wnioskuje Tobie brakuje pewno jak większości tego łącznika między elementem zamontowany w podłodze a tym co jest w dywaniku...

Bądź w ASO kupujesz komplet (4szt - cześć do tapicerki, część do dywanika i łącznik) w cenie ok 30-40PLN
P/N: 8L0 863 797 Edytowane przez hellbean
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...