Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Subwoofer i wzmacniacz w rozsądnej cenie- co wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam na pooczatek zycze wesolych swiat

Wiec tak chcialem kupic do swojego auta jakis sprzet grajacy, samochod jest coupe mam radio jakies slabe mediona na cd 4x25 i do niego chcialbym dokupic jakis subwoofer i wzmacniacz na nowe radio narazie mnie niestac ale w najblizszym czasie planuje kupic jakies pioniera teraz budrzet mam do 400 zl za subwoofer i z 250 max na wzmacniacz i prosze was o pomoc jakie wybrac bo ja sie na tym nieznam prawie wcale czytalem o tym jak pociagnac kable ktoredy i co i jak ale niewiem jaki subwoofer i wzmacniacz i tu prosze o pomoc

Pozdrawiam

Temat poprawiony. Stylistyka....można się udusić czytając jednym tchem.

[cayenne]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek sprawdź czy to radio ma wyjścia RCA czyli popularny cinch by podłączyć wzmacniacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opisie nic nie ma o wyjściach RCA. Te mediony są troszkę słabe do takich celów jak subwoofer, nie masz tam na bank regulacji bassu czy funkcji subwofer conrol, co daje konkurencja już w niskich modelach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjście chinch jest przynajmniej tak pisze w opisie z linku "Wyjście Chinch Stereo" , a jeśli chodzi o wzmaka to najlepszym wyborem cena/jakość jest chyba CarPower602 ( http://www.allegro.pl/item287923565_wzmacniacz_carpower_hpb_602_3gratisy_gratis_wysyl.html ) do suba sie nadaje. A jeśli chodzi o suba to proponuje Ci najpierw kupić i podłączyć wzmaka a potem posłuchać kilku i dopiero wybrać pzdr :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z grzanek85 ten carpower to calkiem przyjemne cudenko, a sub hmmm, w tej cenie mozesz pokusic sie o sony http://www.allegro.pl/item289504459_skrzynia_z_poteznym_basem_sony_1300w_nowa_sklep.html albo sam glosnik i skrzynie dorobic :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...