Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobrY Panowie :):hi:

Jak tam po weekendzie ? znowu robota ?? :P;)

Jest ktos kto ma lub moze sie zna na RNS-e ?? :) Bo cos mi tak chodzi po glowie ale mam pare wadpliwosci ;)

jakie watpliwosci ? co do czego ? :naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

hmm wiec tak czy do mojego modelu potrzebuje kupic nowy modul klimatyzacji ?? bo zastapi to u mnie radio chorus II i panel musi zejsc nizej i mam wrazenie z enizej zastepujac dziure nad popielniczka nie zmiesci sie ten obecny modul . To czyta rozumiem filmy dvd oprocz dvd cos jeszcze czyta ?? mp3 napewno jakies inne formaty filmowe ??

Opublikowano

hmm wiec tak czy do mojego modelu potrzebuje kupic nowy modul klimatyzacji ?? bo zastapi to u mnie radio chorus II i panel musi zejsc nizej i mam wrazenie z enizej zastepujac dziure nad popielniczka nie zmiesci sie ten obecny modul . To czyta rozumiem filmy dvd oprocz dvd cos jeszcze czyta ?? mp3 napewno jakies inne formaty filmowe ??

u Mnie przerabiali klimatronic, jest trochee szerszy wiec go lekko zeszlifowali, nie widac ze bylo cos robione

zeby ogladac filmy na dvd potrzebny jest jeszcze jakis dodatkowy modul czy cos, troche to kosztowalo pamietam i nie chcialem :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

o kurde to lipton troche myslalem ze to juz filmy beda banglac normalnie :/ heh no to nie zaciekawie bo sam RNS-e tez nie malo kosztuje :/

Opublikowano

ale naprawde warto :naughty:

Opublikowano
  • Autor

hehe ale warto co dla samej nawigacji czy muzyki na mp3 ?? bo co tam jeszcze mozna zdzialac mi to najbardzien zalezy na jakichs teledyskach :D a jak to ma nie dzialac to lipa troche :([br]Dopisany: 01 Luty 2010, 11:21_________________________________________________uuu masakra dzwonilem wlasnie do jednej aukcji huh nie wiedzialem ze to az tyle wyjdzie rns-e 1900 z montazem 2400 + odtwarzacz dvd 1300 huh to mnie na ziemie sprowadzili ;)

Opublikowano

a teraz coś z ubiegłotygodniowego ataku zimy, u mnie w pracy na dodatek wyłączyli ogrzewanie

"kierownik budowy Bolek" :polew:

RWkzA.jpg

pan "Lucek" i "Jerzyk" szykują się na demontaż złotych klamek :decayed:

hLD6S.jpg

[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 20:59_________________________________________________bry :hi:

co tak to cicho się zrobiło :?:

Opublikowano
  • Autor

dobry :):hi: nikt nie pisal o cyckach to cicho ;):P

Opublikowano

zimno było poubierane jak na syberi chodzą :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

heh ale w samym takim futerku z lista hmmmm ;)

Opublikowano
:naughty: można i tak
Opublikowano
  • Autor

heheh ciesz sie ze mrozy juz minely bo w firmie widzialem mieliscie kolorowo :P

Opublikowano

oj było ciekawie, siedzieliśmy poubierani jak eskimosi :decayed:

Opublikowano
  • Autor

heheheh bylo sobie koksownik postawic ;) hehehehe :kox:

Opublikowano

nie było gdzie wystawić rury ze spalinami :wink4:

Opublikowano
  • Autor

hehehe bylo auta nie brac i zalac troche % wspomagacza % do ciepla ;)

Opublikowano

było troszke na rozgrzewkę % :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:decayed: tak jak teraz dokladniej polukalem na 2 zdjecie to w sumie widac ;):polew:
Opublikowano
:bry: Kiedy jakis spot sie szykuje? Adunie mam od pol roku i chetnie powymienialbym opinie z kims kto ma tez AFN-a. Potrzebuje kogos z VAG-iem zeby zrobic logi. Troche mi drzy na jalowym ale nie wiem czy to norma czy moze jednak cos jest na rzeczy :mysli:
Opublikowano

:decayed: tak jak teraz dokladniej polukalem na 2 zdjecie to w sumie widac ;):polew:

odrazu inny świat się zrobił :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.