Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bo bede polecal zrobienie nowej strony mojej firmie wiec zbieram dane ;)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no spoko ja sie polecam jak najbardziej tylko musze znac wszystkie szczegoly odnosnie tego jak strona ma dzialac co ma na niej byc jak gdzie i po co moze jakas stara storna z ktorej funkcjonalnosci beda czerpane taka specyfikacje :) masz w moim profilu moja storne zerknij co robie co zrobilem i czy Ci odpowiada

audib.th.jpg

no to macie cosik :) mi sie wydaje ze srodkowe jest najlepsze :)

Opublikowano

też uważam, że środkowe jest git, tylko to malutkie "A" drażni w oczy :mysli:

Opublikowano
  • Autor

czemu drazni :( ;([br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 21:23_________________________________________________a znaczek audi widac :naughty:

Opublikowano

a znaczek audi widac :naughty:

hehe faktycznie nie zauważyłem :tongue4:

Opublikowano

no faktycznie srodkowa jesty konkret :good: tylko teraz tzreba pomyslec ile tego zrobic i jakie kto chce kolory zeby bylo widac na samochodzie bo ja np. potzrebuje jakis taki srebrno-szary mysle ze abartki tez taki kolor beda potzrebowac :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

no ja np mam jasny kolor wiec bedzie ciemna lepsza no ale co do projektu to trzeba go jeszcze wektorowo zrobc bo narazie jest tylko w photoshopie ;) no ale to zrobie jak juz uwag nie bedzie i wszystkim sie spodoba chyba ze to juz sa wszyscy ;)

Opublikowano

heheh :polew: tak moze byc ze juz wszyscy co sa chetni sie wy[powiedzieli ale jest m,aly problem :wallbash: gadalem z tym kolegam i powiedzial ze trzeba drukowac minimum 100szt bo sie folii nie polaca wrzucac do maszyny na 10szt. :mysli: i co teraz???

Opublikowano
  • Autor

heh no to zonk mozna sobie cale auto okleic i bedzie wygladalo jak torebka D&G :D:kox::naughty::decayed:

Opublikowano

wiem, że marudze ale powinno być jeszcze:

- oficjalne logo klubu

- ta literka "A" (narazie nie mam pomysłu ale zobacze co mi do głowy jutro przyjdzie) :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

oficjalne logo klubu

?? mowisz o tym z forum ??

ja mam ramki z logiem wiec chyba starczy a to po prostu regionalny znaczek :) pozatym pytalem :P

Opublikowano

a można jeszcze prosić o wersję kolorową :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

nie przewiduje takowej :D no bo ze niby jak ? jakas propozycja ??

Opublikowano

taka smutna wersja szaro-czarna a z nas wesołe chłopaki :kox:

Opublikowano
  • Autor

tak naprawde ona jest tylko czarna to co szare to po protu jest to co pod tym tlo :)

Opublikowano
:dance: chlopaki z kentaki :decayed:
Opublikowano

moja lalka jest czarna :mysli:

Opublikowano
  • Autor

no to spoko mozesz miec wersje w innym koloze ale jednolita nie zagiel inny napis inny wiesz :) ta jest czarna moze byc cala szara lub biala jasno niebieska co tam sobie chcesz ;)

Opublikowano

jak tak to inna sprawa :tongue4:

zauważyliście, strasznie tłoczno na łódzkim :mysli:

Opublikowano
  • Autor

ta no przelewa sie :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.