Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na żywca ma swój klimat :naughty:[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 22:31_________________________________________________no to bęc :beer1:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:beer1: :good:[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 22:35_________________________________________________podejrzewam, że w tej chwili w Katowicach przebywa elita elit :evil::kox:

:beer1:

Opublikowano

jak na każdej tego typu gali :tongue4:

:drinks:

Opublikowano

JAN SEBASTIAN :drunk:

Opublikowano

i Bach :decayed:

Opublikowano

można by powiedzieć, że oprawa artystyczna gali na światowym poziomie :good: :good:

no to :beer1:

Opublikowano

w amerykańskim stylu

:beer1:[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 22:55_________________________________________________Najman jest :polew:

Opublikowano

Jest jest :> uczy się :> :good: :good:

nie chciałbym być namolny ale może :beer1:

Opublikowano
:good: no to cyk :beer1:
Opublikowano

:) śmichy chichy ale naprawde trzeba ustalić kto jutro bierze jakiś ruszt :naughty:

widziałem Maseraka i Eggurole, nie wspomnę o Kamelu :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

coraz lepiej zaczynają się okładać :naughty:

[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 23:16_________________________________________________ja mam żeliwniaka :kox:

Opublikowano

odnośnie okładania to mam nadzieję, że najlepsze dopiero przed nami :good: :good: :naughty:

no to co ...................................... :beer1:

żeliwniak troszkę za mały :thumbdown: na 30 osób :gwizdanie: :kox::naughty: słyszałem, że minimum tyle ma być :evil:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: to dobre jest :good:

wypijmy za to :drinks:

Opublikowano

nie żartuj sobie :> - min. 20 :a4fan: plus drzewa :cool1::naughty::cool1::kox: (taką ma nadzieję :wink4:)

a propos :beer1:

Opublikowano

miejmy nadzieje :tongue4:

no to cyk :beer1:[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 23:31_________________________________________________Najman jaki ekspert się zrobił :wink4:

Opublikowano

uśmiałem się z niego strasznie :> :> - odnośnie 20 :a4fan: to naprawde mam takę nadzieję.(powiedziałem, że min tyle będzie aby moja pani chciała jechać )

Dzwignia Tabery była całkiem niezła :good: :good:[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 23:39_________________________________________________ :beer1: tak skromnie zaproponuje :beer1:

Opublikowano

:notworthy: koleś pięknie to zrobił na 5s przed końcem

no to cyk :beer1:

Opublikowano

ku....wa alba ja za dużo dziabąguję albo troszkę za szybko ta walka się odbyła ;(

pyk ??? :beer1:

Opublikowano
:wallbash: poszłem zakurzyć a tu po ptokach :confused4:
Opublikowano

BĘDZIE SIĘ DZIAŁOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZA CHWILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.