Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

kurde byłem obejrzeć swój piecyk i po ostatnim wypożyczeniu trochę jest zdemolowany :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba narazie nic sie nie szykuije zeby mila ktos tak owy sprzet :no: chyba kupimy realu taki weekendowy jednorazowy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos sie wymysli to najwyzej zrobimy ognisko :decayed: i posmazymy kielbaski na patyku :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś poda nr do siebie, bo na real raczej nie wpadnę,ale jakbyście byli w okolicach chocianowickiej, to jakoś możemy się spotkać;) Jakby co - kontakt do mnie - 511991623.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się nie będziecie śmiać to wezme swój piecyk :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz chłopie nic nie pękaj :good: - ten kto się będzie śmiał nie dorzuci na niego swojej "kiszki" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej jedyne co mam na grila to pol pentka kielbaski i 2 parowki :blink::polew: ale lepszy rydz niz nic :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co??? obiecanki cacanki sranki... rzepa... z domku się wyrwałem po oliwki na chwilkę żeby tylko być i tylko zacne cztery auta były...

wstyd kto nie był... szacunek dla tych z którymi słowo zamienić można było... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj jeszcze cały dzień byłem pijany po wczorajszym :sick3:

więc o spocie nie było mowy :) jerzyk tak samo pewnie tam koksi w łasku :drunk:

ciśniemy dziś na heaven :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K.....WA K..... WA PO CO BY BYŁO BIĆ PIANĘ CAŁY TYDZIEŃ, ŻE DRZEWA , ŻE CO WZIĄĆ NA GRILLA, ŻE KAŻDY MA MIEĆ SWÓJ KIELICH I W OGÓLE :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox::evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil::wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 09 Maj 2010, 01:16_________________________________________________zero :evil: ewidentne zero profezjonalizmu w działaniu :kox: POCO TO WSZYSTKO !!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:[br]Dopisany: 09 Maj 2010, 01:21_________________________________________________ :thumbdown: :thumbdown: zawiodłem się strasznie k.......wa :evil: strasznie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![br]Dopisany: 09 Maj 2010, 01:23_________________________________________________

Dziennik pokładowy czwartek 29 kwietnia

Banda A4 ŁÓDŹ ogłasza zebranie rady piknikowej dnia 8 maja roku Pańskiego

godzina 16.00 pod REALEM na ul. Włokniarzy.

Koleckja drzew mile widziana !!!!!!

Każdy powinien posiadać kierowce i czysty kieliszek

POCO TO WSZYSTKO!!!!!!!!!!!!!!! Ludzie !!!!!!!!!! :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:[br]Dopisany: 09 Maj 2010, 01:25_________________________________________________Psu w w tak zwaną d*pę :thumbdown: [br]Dopisany: 09 Maj 2010, 01:31_________________________________________________JA OSOBIŚCIE I MOJE DRZEWO :cool1: zawiedliśmy się strasznie !!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...