Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2 białe

mariusz jeszcze wspominał ale które by wolał?

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jestem ciekawy czy zaprosi jak juz sie zdecydujemy :P trzeba bedzie po jakies grilowe zarlo skoczyc ;p

Opublikowano

na miejscu napadniemy na jakiś sklepik :tongue4:

Opublikowano

too czekam na wiadomosc :>

Opublikowano

jutro zrobie mu z rana pobudke :kox:

Opublikowano

hahah :D myslalem ze teraz.... wibra by sie drzewu zalaczyla to by chlopa poczula :polew:

Opublikowano
  • Autor

ok czyli lizte zamykamy w tym skladzie

klysek89 2 biale 1 czarna

rkwon 2 czarne

B4rt4s 2 biale

kfiat_man 1 biala

bartek1605 2 biale

Opublikowano

nooo to duzy zlot sie nie szykuje w najblizszym czasie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

znajac zycie to ktos pewnie sie obudzi jeszcze :/ po fakcie ;)

Opublikowano

no ale cena nie bedzie tak konkurencyjna

Opublikowano
  • Autor

no pewnie nie ;)

Opublikowano

nie odbiera telefonu :wink4:

Opublikowano
  • Autor

:siema:

z racji tego ze mi sie zapomnialo troche ze teraz siedze do srody w warszawie i nie bedzie mnie i tak w niedziele mozemy przedluzyc zapisy na wlepy do nastepnej niedzieli bo i tak nie zrobia tego teraz pozatym mnie nie bedzie takze na nastepna niedziele (13.06) bankowo beda wlepy :)

Opublikowano

:hi:

kurcze obudziłem się - ja też chciałbym 2 szt. tylko do końca nie wiem jakie :mysli: białe czy czarne :mysli:.

Seba jak możesz to dopisz mnie do listy na czarne - najwyżej będzie zmiana :kox:

Opublikowano
  • Autor

ok 2 czarne zapisac ?? ale z tego co pamietam to ty masz chyba ciemniejsze auto ??[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 09:11_________________________________________________obecna lista

klysek89 2 biale 1 czarna

rkwon 2 czarne

B4rt4s 2 biale

kfiat_man 1 biala

bartek1605 2 biale

mariuszzgierz 2 czarne

Opublikowano

i jeszcze mnie z pracy ludzie obudzili ehh :) a maly pewnie nie odbierze :tongue4:

Opublikowano

ok 2 czarne zapisac ?? ale z tego co pamietam to ty masz chyba ciemniejsze auto ??[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 09:11_________________________________________________

no właśnie mam szare więc dlatego zastanawiam się nad kolorem - myślę, że czarne będą ok :good: (najlepiej było by przyłożyć do auta jedną i drugą) damy radę !

Opublikowano
  • Autor

zawsze mozesz druknac na sucho na zwyklej drukarce i przylukac do auta i zobaczyc jak wygladaja a jak nie daj mi zdjecie swojego auta i zaraz ci ladna wizualizacje strzele z bialymi i czarnymi :)[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 10:00_________________________________________________u mnie biala nie bedzie dobrze wygladac ale czarna mysle ze bedzie ladnie :Daudie.jpg

Opublikowano

dla mnie to niewidoczne :} jesli sobie walne to na tylnej szybie zebym byl widoczny

Opublikowano

kurde mały nie daje znaku życia :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.