Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie no pani byla calkie mila :tongue4: i znala bardzo ladne slowa "nie ma" "nie ma" "nie ma" :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

"a co jest?"

"ja jestem" :decayed:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

czas sp***rzać do jutra :hi:

Opublikowano
:blink: jak to do jutra :chytry:
Opublikowano
  • Autor

no to pieknie sie tam zabawiliscie :)

rozbieral ktos tylna klape w avancie moze ??

Opublikowano

no to pieknie sie tam zabawiliscie :)

rozbieral ktos tylna klape w avancie moze ??

:hi: Seba ja rozbierałem - co potrzebujesz ???

Opublikowano

ja tez, a kolega zolta mial na zlocie rozebrana :D mocno szarpiesz i puszczaja zaczepy :P

Opublikowano
  • Autor

:bry:

:hi: Seba ja rozbierałem - co potrzebujesz ???

o widzisz Ty masz tez B6 :)

polecial mi wezyk chyba od wycieraczki w sumie nei chyba tylko napewno :) bo mi pocieklo na podsufitke

ale z tego co dzisiaj zobaczylem to chyba pocieklo na podsufitke bo wylalo sie z klapy jak ja otwozylem czyli moze nie koniecznie

jest dziurawny na tym odciunku podsufitki czyli tylko wewnatrz klapy i zastnaawiam sie jak to ugryzc :)[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 20:07_________________________________________________no i wszyscy wyparowali

Opublikowano

no no nie wszyscy - ja jestem :decayed: . Czy mogę Ci w jakiś sposób pomóc z tą klapą ??? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

no jak to ugryzc co by nie poniszczyc za wiele musze ja rozebrac lacznie z tymi a wlasciwie koniecznie z tymi plastikami dookola szyby

na czym to sie trzyma ??

Opublikowano

musisz sie zglosic z tym problemem do zwierzaczka z zoo co ma 3 lapki :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

musisz sie zglosic z tym problemem do zwierzaczka z zoo co ma 3 lapki :polew: :polew: :polew:

hahahahhahahha ale on taki slodki jest hehehehehhe

Opublikowano

zdejmowałem tylko tą największą część więc na 100% nie powiem jak zdjąć plastiki wokół szyby ale jak ją zdejmiesz na pewno do tego dojdziesz :good:

Dużą część faktycznie trzeba odkręcić przy uchwytach 2 wkręty oraz 2 w schowku przy trójkącie, następnie mocno szarpnąć - zaczną wychodzić zatrzaski. Do odczepienia części dolegającej do szyby zrobiłem sobie prowizorkę, o której przeczytałem na forum - niestety nie mogłem tego znaleźć w tej chwili - prowizorkę w postaci blaszki o wymiarach ok. 10cm/5cm. Następnie bok 5 centymetrowy zagiąłem pod kątem 90 stopni aby otrzymać swego rodzaju haczyk, który można włożyć między szybę i plastik i następnie również mocno pociągnąć w kilku miejscach.

Mam nadzieję, że w miarę jasno wytłumaczyłem :cool1:

W moim przypadku wszystko zadziałało jak należy :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

mhm no kumam kumam bede musial to jutro zglebic po robocie :) a poki co musze skleic jeden zabek od plastiku zawiasu heh bo hmmm sie po popsul :P

Opublikowano

Mariusz jak na złość nie moge dorwac ramek nikt nie ma :wallbash:

Opublikowano

Mariusz jak na złość nie moge dorwac ramek nikt nie ma :wallbash:

dobrze, że można bez tego jeździć :polew::good::wink4:

Opublikowano

no kuzwa.... Pat przyciemnil szyby bez ramek nie rusza

Opublikowano

a propos - jak wyszło przyciemnianie i jakie koszta ??? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

no wyszlo gitarra :good: koszt caly tyl 250 zl za avanta mysle ze ok 380 by wzial bo da sie z nim troche potargowac :decayed: na paczke fajek urwie :wink4:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 22:43_________________________________________________

no kuzwa.... Pat przyciemnil szyby bez ramek nie rusza

ale za to nalepeczke juz na klapie woze :decayed: to moge ruszac juz :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.