Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

nie no pani byla calkie mila :tongue4: i znala bardzo ladne slowa "nie ma" "nie ma" "nie ma" :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

no to pieknie sie tam zabawiliscie :)

rozbieral ktos tylna klape w avancie moze ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

:hi: Seba ja rozbierałem - co potrzebujesz ???

o widzisz Ty masz tez B6 :)

polecial mi wezyk chyba od wycieraczki w sumie nei chyba tylko napewno :) bo mi pocieklo na podsufitke

ale z tego co dzisiaj zobaczylem to chyba pocieklo na podsufitke bo wylalo sie z klapy jak ja otwozylem czyli moze nie koniecznie

jest dziurawny na tym odciunku podsufitki czyli tylko wewnatrz klapy i zastnaawiam sie jak to ugryzc :)[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 20:07_________________________________________________no i wszyscy wyparowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak to ugryzc co by nie poniszczyc za wiele musze ja rozebrac lacznie z tymi a wlasciwie koniecznie z tymi plastikami dookola szyby

na czym to sie trzyma ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz sie zglosic z tym problemem do zwierzaczka z zoo co ma 3 lapki :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz sie zglosic z tym problemem do zwierzaczka z zoo co ma 3 lapki :polew: :polew: :polew:

hahahahhahahha ale on taki slodki jest hehehehehhe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdejmowałem tylko tą największą część więc na 100% nie powiem jak zdjąć plastiki wokół szyby ale jak ją zdejmiesz na pewno do tego dojdziesz :good:

Dużą część faktycznie trzeba odkręcić przy uchwytach 2 wkręty oraz 2 w schowku przy trójkącie, następnie mocno szarpnąć - zaczną wychodzić zatrzaski. Do odczepienia części dolegającej do szyby zrobiłem sobie prowizorkę, o której przeczytałem na forum - niestety nie mogłem tego znaleźć w tej chwili - prowizorkę w postaci blaszki o wymiarach ok. 10cm/5cm. Następnie bok 5 centymetrowy zagiąłem pod kątem 90 stopni aby otrzymać swego rodzaju haczyk, który można włożyć między szybę i plastik i następnie również mocno pociągnąć w kilku miejscach.

Mam nadzieję, że w miarę jasno wytłumaczyłem :cool1:

W moim przypadku wszystko zadziałało jak należy :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhm no kumam kumam bede musial to jutro zglebic po robocie :) a poki co musze skleic jeden zabek od plastiku zawiasu heh bo hmmm sie po popsul :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wyszlo gitarra :good: koszt caly tyl 250 zl za avanta mysle ze ok 380 by wzial bo da sie z nim troche potargowac :decayed: na paczke fajek urwie :wink4:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 22:43_________________________________________________

no kuzwa.... Pat przyciemnil szyby bez ramek nie rusza

ale za to nalepeczke juz na klapie woze :decayed: to moge ruszac juz :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...