Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

tam blokowal od razu niecierpliwy sie trafil i tyle :D heheheh ;P sie czepiasz :D [br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 00:07_________________________________________________nawet sobie nie mozna spokojnie zwlok zapakowac na ulicy bo przyjedzie taki i trabi a potem po rusku nawija :polew: :polew: :decayed::naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tam blokowal od razu niecierpliwy sie trafil i tyle :D heheheh ;P sie czepiasz :D [br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 00:07_________________________________________________nawet sobie nie mozna spokojnie zwlok zapakowac na ulicy bo przyjedzie taki i trabi a potem po rusku nawija :polew: :polew: :decayed::naughty:

:siema: blokowales przejazd listonoszowi na jego rejonie :tongue4: za to nalezy sie kara grzywny :polew:
Opublikowano
  • Autor
:siema: hehehe dobra dobra :P jeszcze zebys jechal autem klubowym a nie zdradziles klub i na codzien jezdzisz fiu"a"tem :P:polew: :polew:
Opublikowano

bo nie stac mnie na wache do 1,6 :polew:

Opublikowano
  • Autor

heheh no pieknie gaz zaloz :P:polew:

Opublikowano

Seba powiedz mi jak koncza sie klocki z tylu to na blacie zapala sie znaczek :wylkrzynik w kolku ???? czy co to jest ?? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

hmm wykrzyknik w kolku to reczny raczej jakby byl zaciagniety a jesli masz czujniki w klockach to mogloby tak sygnalizowac tyle ze to raczej jak klocek jest zacisniety na tarczy czyli jej dotyka

jak sie koncza klocki pali sie u mnie przynajmniej inna ikonka chociaz z tylu jeszcze nie robilem takze nie wiem jak to sygnalizuje na przodzie byla inna u mnie na pewno

Opublikowano

od reczenego pali sie kolo predkosciomierza a to na srodku :confused4:

Opublikowano

reczny jest z literka (P) :decayed:

Opublikowano
  • Autor

kurde dam sobie reke obciac ze u mnie to wykrzyknik :P bede wracal to zobacze i napisze :D

Opublikowano
:good: ja bede szukal jak to zlikwidowac :decayed:
Opublikowano
  • Autor

a to pali ci sie caly czas ?? [br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 15:34_________________________________________________a pika ci to czy nie ??

Opublikowano

nie nie pika i zapala sie jak przelece po jakis dziuracj albo mocniej przychamuje :confused4:

Opublikowano
  • Autor

ABS moze sie jebie

Opublikowano

wykrzyknik to reczny ;) a hamulce nie bedziesz wiedzial czy sie koncza jak nie zajzysz:P

Opublikowano
  • Autor

ot madrego dobrze posluchac ;)

Opublikowano

wykrzyknik to reczny ;) a hamulce nie bedziesz wiedzial czy sie koncza jak nie zajzysz:P

reczny jest z literka (P)
Opublikowano

Czesc, powiedzcie mi gdzie mozna wjechac na A2? Emilia zamknieta, bede startowal z Pabianic( kierunek Poznan) do Strykowa chyba sie nie oplaca :D

gdzie jest najblizszy wjazd? szukam w goglach i cos ciezko opornie mi idzie :embarrassed:

Opublikowano

jak jedziesz z Pabianic i chcesz przez Zgierz, to ze Zgierza na Kutno - za 6 km wjazd na Poznań / Stryków lub ewentualnie Poddębice i z Poddębic na Łęczyce - po drodze wlocik na A2 :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.