Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

hahahah spoko :D mysle ze da sie zrobic :D i jak znajde jakas a4 to zapitole jej wlepe lodzka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

urobiłeś mnie :polew: :polew: niech będzie 02 tylko żeby był AVF i z małym przebiegiem - ja potrzebuję sprzęgło i dwumas, ty weźmiesz elektryczne szyby z tyłu :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde widze ze jeszcze nie sciagnalem a juz podzielona hahahahah :D elegancko zawsze wiedzialem ze mozna na Was liczyc chlopaki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek polecam nowy lokal w twoich okolicach. Mianowicie Kebab na Tomaszowskiej przy Kolumny - byłem dziś :good: :good: :good: więcej mięska, niż jak wszędzie więcej surówek :good::evil::good: [br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 22:20_________________________________________________

jeszcze rozpracowuje zorke :tongue4:

mam nadzieję, że już nie długo :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam to jest cznne może ze dwa dni, ale jak zapomne paszy to sprawdze :decayed:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 22:23_________________________________________________ile czasu upłyneło od konsumpcji :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie - kilka bo od Soboty ale naprawdę spoko :kox: [br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 22:25_________________________________________________

tam to jest cznne może ze dwa dni, ale jak zapomne paszy to sprawdze :decayed:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 22:23_________________________________________________ile czasu upłyneło od konsumpcji :naughty:

upłynęło :mysli: zaraz będzie 12 godz. - jest :good: w żołądeczku :wink4:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 22:26_________________________________________________dobra ja spadam - nie zapomnij zgasić światełka :wink4::polew::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to o której ty wracasz z kamieniołomów :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 22:28_________________________________________________jeszcze Seba się gdzieś schował :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba ty mnie nie czaruj nie ściągniętą A4 tylko melduj kiedy robimy foty w jakimś fajnym miejscu do kalendarza na 2011 :evil: :evil: :evil:

no prawde mowiac to jeszcz enie ogarnalem wszystkiego a nawet czesci teraz w weekend jestem mam zamiar jak bedzie ladna pogoda a bedzie podjechac na dach galeri lodzkiej w dzien i cos pstryknac i potestowac ustawienia zobacze moze jeszcze podjade na port lodz moze tam cos ciekawego sie znajdzie ;) ale poki co musze to opanowac bo tak to wiesz bedzie po prostu zwykle zdjecie :) [br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 22:29_________________________________________________sie schowal odrazu jestem tylko z przyczajki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...