Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ide po coś słodkiego na kolacje

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

po browar :P

Opublikowano

galaretke i ciasteczka :tongue4:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 23:19_________________________________________________gasimy światło

PSZTRYK

Opublikowano

uuu jak mi sie dzis nic nie chce

Opublikowano

:hi:

dziś piątek tygodnia koniec i początek :gwizdanie:

Opublikowano

trza by cos naprawic :polew:

Opublikowano

jestem za a nawet przeciw :decayed:

Opublikowano

zanierasz sie do klimy :P bo mnie juz kur.... strzela[br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 09:10_________________________________________________Wrócił chłopak wieczorem do domu. Wcześniej z kolegami wypalił kilka skrętów, więc zastanawia się jak nie wpaść przed rodzicami. Postanowił pójść do salonu - sądząc, że o tej porze nikogo już tam nie będzie. Otwiera drzwi - a tam ojciec siedzi. Szybko zamknął drzwi i myśli dalej. Stwierdził, że pójdzie do kuchni. Otwiera drzwi - a tam ojciec siedzi. Szybko zamknął drzwi i postanowił pójść do sypialni. Otworzył drzwi - a tam też ojciec siedzi i krzyczy do niego:

- Zaraz cię zatłukę, jak jeszcze raz otworzysz mi drzwi od kibla!

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

z chęcią ale jutro mam dyżur a przydałoby się zrobić to w godzinach pracy sklepu

Opublikowano
  • Autor
:hi: piatek 13 :blink::shocked::brawo:
Opublikowano
:strachliwy:
Opublikowano
  • Autor

wszystko sie zdarzyc moze sam sie rozgryza orzech :D

Opublikowano

może klima sama się naprawi :polew:

Opublikowano
  • Autor

ja na to nie licze jade ze swoja w sobote na 10 zobaczymy co zrobia :)

gdzies czytalem ze klimy nie mozna wlaczac jak sie szybko jedzie ?? to prawda jest ??

Opublikowano

też coś takiego słyszałem, ja mam załączoną cały czas i sie tym nieprzejmuje :tongue4:

Opublikowano

ja na to nie licze jade ze swoja w sobote na 10 zobaczymy co zrobia :)

gdzies czytalem ze klimy nie mozna wlaczac jak sie szybko jedzie ?? to prawda jest ??

Raczej chodzi o obroty silnika a nie o predkosc samochodu. Podpinales VAG?

Opublikowano

dowiedz sie o zmiane lozyska u nas przy okazji.

Opublikowano

ja na to nie licze jade ze swoja w sobote na 10 zobaczymy co zrobia :)

gdzies czytalem ze klimy nie mozna wlaczac jak sie szybko jedzie ?? to prawda jest ??

Raczej chodzi o obroty silnika a nie o predkosc samochodu. Podpinales VAG?

wiadomo, że jak jedziesz szybko to prędkość obrotowa silnika bedzie wysoka :wink4:[br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 10:21_________________________________________________

dowiedz sie o zmiane lozyska u nas przy okazji.

już się pytałem uje nie chcą powiedzieć wprost :kwasny:

Opublikowano

co to znaczy nie chca ?? wstawiasz auto i nie wiesz ile zaplacisz ???? to chyba gadac nie umiesz :D musza podac chociaz widelki :P

Opublikowano
  • Autor

spoko dowiem sie i napisze :) mi powiedza :P;)

to co z tymi obrotami ?? nie nie zapinalem vaga ale to co jak jedziesz 160 to klima musi byc wylaczona ?? to kiedy jej mozna uzywac ??

przy spokojnej jezdzie 60 po miescie ?? bez cisniecia buta ?? czy tylko na postoju ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.