Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nikt :tongue4: Amster mowi ci ze jego chytlo bo przejechal obok i od razu rura a przeciez on z ok. 100 m juz moze pukac :naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hej hej tu Kasia - Miśkowa:)

Jeżeli chodzi o te fotki to chyba trafiło na Ciebie Tomku :polew:

Krakusy wpadli do nas jeszcze na kawę i serniczek tylko "Bartek-Robercik" zaginął gdzieś w akcji ;)

Adrenalina, nic mi nie wiadomo o łapkach mojego Miśka, gdzie i kiedy? A ja gdzie byłam? :mysli:

Opublikowano

Hej hej tu Kasia - Miśkowa:)

Jeżeli chodzi o te fotki to chyba trafiło na Ciebie Tomku :polew:

Krakusy wpadli do nas jeszcze na kawę i serniczek tylko "Bartek-Robercik" zaginął gdzieś w akcji ;)

Adrenalina, nic mi nie wiadomo o łapkach mojego Miśka, gdzie i kiedy? A ja gdzie byłam? :mysli:

urzadzalas tance hulanki i swawole z Amsterem :tongue4: a Misiek bawilm sie lapakami :tongue4:
Opublikowano

jak tam Miśki ? o której wczoraj do domu dojechaliście ? :naughty: Ja po 20 byłem :gwizdanie:

Opublikowano

zwolniłem żeby mały mnie dogonił, ale się nie udało :confused4:

Opublikowano

jak tam Miśki ? o której wczoraj do domu dojechaliście ? :naughty: Ja po 20 byłem :gwizdanie:

My o 18-stej.

Wracaliśmy w 4 autka więc trochę nam zeszło.

Opublikowano

Hej hej tu Kasia - Miśkowa:)

Jeżeli chodzi o te fotki to chyba trafiło na Ciebie Tomku :polew:

Krakusy wpadli do nas jeszcze na kawę i serniczek tylko "Bartek-Robercik" zaginął gdzieś w akcji ;)

Adrenalina, nic mi nie wiadomo o łapkach mojego Miśka, gdzie i kiedy? A ja gdzie byłam? :mysli:

to było wtedy kiedy Twoje łapki wykręcał Amster na parkiecie :decayed:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 12:13_________________________________________________

:siema: siostro dlaczego jeszcze nie mam zadnego pikantnego sms-a od cioebie

nie mogę ujawnić numeru :kox:

Opublikowano

Hej hej tu Kasia - Miśkowa:)

Jeżeli chodzi o te fotki to chyba trafiło na Ciebie Tomku :polew:

Krakusy wpadli do nas jeszcze na kawę i serniczek tylko "Bartek-Robercik" zaginął gdzieś w akcji ;)

Adrenalina, nic mi nie wiadomo o łapkach mojego Miśka, gdzie i kiedy? A ja gdzie byłam? :mysli:

to było wtedy kiedy Twoje łapki wykręcał Amster na parkiecie :decayed:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 12:13_________________________________________________

:siema: siostro dlaczego jeszcze nie mam zadnego pikantnego sms-a od cioebie

nie mogę ujawnić numeru :kox:

obiecalas pikantne wiadomosci ze bede otrzymywal :naughty::decayed:
Opublikowano

wiedziałem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wiedziałem :polew: :polew: :polew:

co wiedziales :przebiegly:
Opublikowano

Hej hej tu Kasia - Miśkowa:)

Jeżeli chodzi o te fotki to chyba trafiło na Ciebie Tomku :polew:

Krakusy wpadli do nas jeszcze na kawę i serniczek tylko "Bartek-Robercik" zaginął gdzieś w akcji ;)

Adrenalina, nic mi nie wiadomo o łapkach mojego Miśka, gdzie i kiedy? A ja gdzie byłam? :mysli:

to było wtedy kiedy Twoje łapki wykręcał Amster na parkiecie :decayed:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 12:13_________________________________________________

:siema: siostro dlaczego jeszcze nie mam zadnego pikantnego sms-a od cioebie

nie mogę ujawnić numeru :kox:

obiecalas pikantne wiadomosci ze bede otrzymywal :naughty::decayed:

ja? :blink:

Opublikowano

Hej hej tu Kasia - Miśkowa:)

Jeżeli chodzi o te fotki to chyba trafiło na Ciebie Tomku :polew:

Krakusy wpadli do nas jeszcze na kawę i serniczek tylko "Bartek-Robercik" zaginął gdzieś w akcji ;)

Adrenalina, nic mi nie wiadomo o łapkach mojego Miśka, gdzie i kiedy? A ja gdzie byłam? :mysli:

to było wtedy kiedy Twoje łapki wykręcał Amster na parkiecie :decayed:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 12:13_________________________________________________

:siema: siostro dlaczego jeszcze nie mam zadnego pikantnego sms-a od cioebie

nie mogę ujawnić numeru :kox:

obiecalas pikantne wiadomosci ze bede otrzymywal :naughty::decayed:

ja? :blink:

TAK wlasnie ty siostro :tongue4::decayed:
Opublikowano

wklejcie jakieś wspólne zdjęcie i powiedzcie kto jest kto :decayed:

Opublikowano

5 stron wcześniej :gwizdanie:

Opublikowano

cF7Pr.jpg

od lewej: Prezes :tongue4: klysek89,z tylu makiavelli,z przodu heniooo no i wujek Misiek (Zygmunt) :polew:

Opublikowano

kurcze cos Mi nie wchodza te zdjecia :mysli:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 12:34_________________________________________________o juz jest :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 12:36_________________________________________________Wy byliście domek obok nie ? :decayed:

Opublikowano

kurcze cos Mi nie wchodza te zdjecia :mysli:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 12:34_________________________________________________o juz jest :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 12:36_________________________________________________Wy byliście domek obok nie ? :decayed:

wlasnie tak :good:
Opublikowano

my mieliśmy dobrą lokalizacje obok Fazyego :tongue4:

Opublikowano

my mieliśmy dobrą lokalizacje obok Fazyego :tongue4:

Fazy+ Murzynki :polew:
Opublikowano

Hej hej tu Kasia - Miśkowa:)

Jeżeli chodzi o te fotki to chyba trafiło na Ciebie Tomku :polew:

Krakusy wpadli do nas jeszcze na kawę i serniczek tylko "Bartek-Robercik" zaginął gdzieś w akcji ;)

Adrenalina, nic mi nie wiadomo o łapkach mojego Miśka, gdzie i kiedy? A ja gdzie byłam? :mysli:

to było wtedy kiedy Twoje łapki wykręcał Amster na parkiecie :decayed:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 12:13_________________________________________________

:siema: siostro dlaczego jeszcze nie mam zadnego pikantnego sms-a od cioebie

nie mogę ujawnić numeru :kox:

obiecalas pikantne wiadomosci ze bede otrzymywal :naughty::decayed:

ja? :blink:

TAK wlasnie ty siostro :tongue4::decayed:

po pijaku się nie liczy :kox:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 12:47_________________________________________________

cF7Pr.jpg

od lewej: Prezes :tongue4: klysek89,z tylu makiavelli,z przodu heniooo no i wujek Misiek (Zygmunt) :polew:

a ja nie mam foty z prezesem ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.