Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no niech sie wy[powie jeszcze reszta grupy :decayed: prosimy opinie :naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

właśnie prosimy - puki co ja idę :sexinbed:

do juterka :wink4::hi:

Opublikowano
  • Autor

no spoko mozemy cos poszykowac nie wiem co wyjdzie ze zdjec ale mozemy sprobowac a noz sie cos ustrzeli

pstryknie sie z 500 sztuk i cos napewno bedzie mozemy w rozne miejsc pojezdzic jutro postaram sie jakos

popatrzec na fajne miejsca i dzienne i nocne

a co do koszulek ja juz robilem troche tego ;) mam sprawdzone zrodlo jesli chodzi o nadruki i koszulki w razie jak cos

za sztuke z nadrukiem ok 40 zl wychodzi

mam nawet zdjecia chyba gdzies zaraz poszukam to wstawie zerkniecie :) [br]Dopisany: 08 Wrzesień 2010, 22:15_________________________________________________tylko koszulki LCD ale co bo nie skumalem z logiem a4 ??

Opublikowano

a ha Tomek, Kasia przekazuje pozdrowionka dla Eli :polew: :polew:

Opublikowano

a Ela cioci Bożnie :laghing2:

Opublikowano
  • Autor

wZJ5i.jpgq2fBA.jpgkpFNS.jpg

Opublikowano

no spoko mozemy cos poszykowac nie wiem co wyjdzie ze zdjec ale mozemy sprobowac a noz sie cos ustrzeli

pstryknie sie z 500 sztuk i cos napewno bedzie mozemy w rozne miejsc pojezdzic jutro postaram sie jakos

popatrzec na fajne miejsca i dzienne i nocne

a co do koszulek ja juz robilem troche tego ;) mam sprawdzone zrodlo jesli chodzi o nadruki i koszulki w razie jak cos

za sztuke z nadrukiem ok 40 zl wychodzi

mam nawet zdjecia chyba gdzies zaraz poszukam to wstawie zerkniecie :) [br]Dopisany: 08 Wrzesień 2010, 22:15_________________________________________________tylko koszulki LCD ale co bo nie skumalem z logiem a4 ??

no jak sa te ogolnopolskie koszuki to cos w ten desen tylko z czym chrakterystycznym dla LDZ zeby byly takie regionalne :naughty: :naughty:
Opublikowano

uu to wrzuce Ci 2 koszulki bys zobaczyl czy da sie wyciagnac fote i przerobic :P

Opublikowano
  • Autor

dajesz :) zobaczymy [br]Dopisany: 08 Wrzesień 2010, 22:29_________________________________________________spoko da sie wyrezac zrobie z tego wektor na miekko ;)

Opublikowano

ja probowalem ale jestem widac za kiepski jesio. za takie koszulki chcieli w cro po 150 zl ;D

Opublikowano
  • Autor

huhuhuh to ja za 100 zalatwie :P

Opublikowano
  • Autor

no dobra promke zrobie 99 zl

;) a powaznie robilem je juz jakis czas temu musze sie dowiedziec ile sztuk kokretnie by bylo jakiej wielkosci nadruki bo tu wchodzi w gre nadruk a4 tylko

hmmm czy to sie zmeisci na 1 kartce a4 to nie wiem bo kwestia jest ze za koszulke iles i za 1 kartke a4 tej folii tez ile i wszystko co sie zmiesci na 1 kartce moze byc

naklejone wszedzie nie wazne gdzie byle by sie na 1 zmiescilo jak nie wejdzie no to druga kartka no ale wtedy drozej wiadomo :)

Opublikowano

tez sie moge u siebie dowiedziec jakie koszta

Opublikowano
  • Autor

no to sie dowiedz ja jakos tego znam jest naprawde fajnie i bralem bardzo "sliski" kolor bo zloty i wyszedl naprawde za***iście jestem bardzo zadowolony

mam 2 rozne koszulki mam juz je 5 miesiecy prane chust wie ile razy i nadal sa jak nowe :) oprocz tego zrobilem jakies 40 innych i tez sie trzymaja

bez najmniejszych wad a to jest najtansza folia :) oczywiscie im wiecej tym cena nizsza grosze pewnie ale zawsze :)

Opublikowano

nie to ja moge albo sitem albo plastizolem ;) no i haftem ;p

Opublikowano
  • Autor

dowiedz sie :) najlepiej jeszcze jakby byly zadrukowane cale zaraz postaram sie tu wkleic kilka projektow :)

bo moze bede zainteresowany :) oile nie bedzie trzeba brac 10000 sztuk :)

Opublikowano

mozesz jedna nawet ale zrobienie sita bodajze 50 zl

Opublikowano
  • Autor

hmm czy wiecej sztuk sie oplaca jesli beda z tym samym projektem

xayU0.jpgxaDTi.jpgRtc70.jpgRtL20.jpgqks_i.jpgkyxwS.jpgxaGnr.jpgxaLmJ.jpg

:tongue4::rolleyes:

Opublikowano

"WACHAJ SZYSZKE ALBO PIJ" :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.