Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomku przeleciałem dzisiejszy dzień na forum i chyba pomysł na spocik wojewódzki jest naprawdę GREJT :wink4: :wink4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

wojewodzki hmmm ;) znam goscia :D

Opublikowano

wojewodzki hmmm ;) znam goscia :D

ja nie osobiście ale coś słyszałem :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

heheh no no :D:kox::naughty:

Opublikowano

to co zakladamy watek na spota wojewodzkiego ????? wyslemy zaproszenie zeby zjechali sie do LDZ albo gdzies indziej i bedzie spot jakiego jeszcze nie bylo :decayed:

Opublikowano

to co zakladamy watek na spota wojewodzkiego ????? wyslemy zaproszenie zeby zjechali sie do LDZ albo gdzies indziej i bedzie spot jakiego jeszcze nie bylo :decayed:

ale w weekend żeby był nasz nadworny fotograf :wink4: :wink4: :wink4: :wink4: to będzie sesja jakich mało :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

no to propnuje jakas sobote to zrobic tylko data kiedy i juz sie biore za wysylanie wiadomosci i zaczeczynam watek :good:

Opublikowano

tak teraz myślę :mysli: :mysli:, że zawsze będzie ktoś komu będzie daleko :kox: :kox: - obojętnie gdzie będzie spotkanie ale ja jestem naprawdę ZA !! :good: :good:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 21:21_________________________________________________ZACZYNAJ ZACZYNAJ :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

tak teraz myślę :mysli: :mysli:, że zawsze będzie ktoś komu będzie daleko :kox: :kox: - obojętnie gdzie będzie spotkanie ale ja jestem naprawdę ZA !! :good: :good:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 21:21_________________________________________________ZACZYNAJ ZACZYNAJ :wink4: :wink4: :wink4:

no to uwazaj :naughty:
Opublikowano

Tomek proponuję 09 październik - jest troszkę czasu aby każdy miał czas na dostosowanie się i wykombinowanie kilku godzinek .

Opublikowano

gites majonez :good: :good: zapodawaj temat :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

zauwaz ze sa tam znaki ą,ę,ż itd. itp :polew:

Opublikowano

to co zakladamy watek na spota wojewodzkiego ????? wyslemy zaproszenie zeby zjechali sie do LDZ albo gdzies indziej i bedzie spot jakiego jeszcze nie bylo :decayed:

ale w weekend żeby był nasz nadworny fotograf :wink4: :wink4: :wink4: :wink4: to będzie sesja jakich mało :evil: :evil: :evil:

Popieram pomysł :good:

Opublikowano

bułkę przez bibułkę się rozumie - szlachta :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

zobaczymy czy bedzie jakas odezwa :gwizdanie: ale czytales caly artykul :tongue4:

Opublikowano

A czy jeśli taki "świerzak" jak ja, no i bez własnej A4 chciałby się zabrać, to jest szansa, że ktoś się ulituje i go zabierze? ;(

Opublikowano

A czy jeśli taki "świerzak" jak ja, no i bez własnej A4 chciałby się zabrać, to jest szansa, że ktoś się ulituje i go zabierze? ;(

nie ma sprawy :good:
Opublikowano

no czytałem - chłopaki i dziewczyny, ludzi akurat przejeżdżających i w ogóle - po emotkach wydedukowałem że będzie jakaś dłuższa impra :drunk::drinks::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no jakos trzeba zmotywowac ludzi :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.