Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomek śliwowica to jedyny słuszny produkt :kox: i to bez konserwantów :polew: i rankiem główka nie boli :no:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tomek śliwowica to jedyny słuszny produkt :kox: i to bez konserwantów :polew: i rankiem główka nie boli :no:

ale za to 4 kieliszki i o 18 lulu :polew:
Opublikowano

twardym trzeba być a nie mientkim jak guma w starych kalesonach dziadka Ferdka Kiepskiego :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

twardym trzeba być a nie mientkim jak guma w starych kalesonach dziadka Ferdka Kiepskiego :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 18:14_________________________________________________i prosze pierwszy juz dostal fote ze zlotu :wink4: a mianowicie barwna postac z pomorza czyli ....... 6pkt i 280 zl na 50 lecial 88km/h :good:

podpowiedz:(ulubieniec Basi :decayed:)

Opublikowano

czytałem o tym szczęśliwcu :wink4: czytałem :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 18:19_________________________________________________odnośnie spota wojewódzkiego to szału na razie nie ma :kox: :kox:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 18:26_________________________________________________jak ktoś nie widziała to polecam :good:

przynajmniej w mojej ocenie :wink4:

http://www.maxior.pl/film/146554/Worthersee_2010_najwiekszy_zlot_grupy_VW[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 18:39_________________________________________________i kto powiedział że w Rosji nie ma kozaków

http://www.maxior.pl/film/60405/BMW_m5_AUDI_RS4[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 18:42_________________________________________________Audi - jedyne auto z kulturą :wink4: :wink4:

http://www.maxior.pl/film/134674/Sposoby_wsiadania_do_samochodu

Opublikowano

:hi: to kiedy robimy spocika w Katowicach :naughty: :naughty:

Bartek towaru jeszcze trochę jest więc damy rade :drunk: :drunk: :drunk:

myślałem o dzisiejszym dniu :tongue4: , ale teraz to już po ptokach :no:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 20:23_________________________________________________

witajcie :) mam prosbe cos mi szwankuje moc auta ;/ i chciał bym podmienic na chwilke przeplywomierz bo nie wiem czy jest sprawny jakby ktos byłby chetny mi pomoc to prosze na pw jestem z aleksandrowa łódzkiego pozdrawiam

logi robiłeś :cool1:

Opublikowano
  • Autor

halo halo nie spac zwiedzac

Opublikowano

chyba wszyscy oglądają PSY na Kino Polska :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

kto?? gdzie śpi?? :D

Opublikowano

co by nie było już cisza nocna :wink4:

Opublikowano

prąd im wylączyli :polew:

Opublikowano
  • Autor

dzizas ogladajcie top models na tvn co za masakra :wallbash: :wallbash: :wallbash: :doh1: :doh1: :doh1:

Opublikowano

ostatnia była najlepsza :kox:

Opublikowano
  • Autor

najlepsza ?? czy najlepszy ? :kox:

Opublikowano

to coś było najlepsze to było TOP :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 22:17_________________________________________________O i proszę następny "biały kozaczek" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

teraz jak gwiazda :naughty:

Opublikowano

chyba nie chciałbym pizzy z takim pazurkiem-tipsikiem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

coś na chrupko by się trafiło :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

hehehe co za masakra te d*py i ci kolesie przy tej ostatniej hahahaha jaka wiocha :D[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 22:29_________________________________________________Pany i Panie zaraz trzeba bedzie wybierac kalendarz jak ma wygladac no i co z naszymi kandydaturami ?? wybierzmy moze cos moze sie uda co ?? mysle ze spokojnie ze 2-3 sztuki dalibysmy rade wybraz z tego co bylo pstrykniete

Opublikowano

już niedługo "mam talent" tam będą dopiero hity :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.