Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No, nie tak najgorzej nawet, ale i tak szkoda auta :confused4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

zobaczymy czy Ty tak powiesz o swoim aucie jak Ci przejada nie najgorzej :decayed::naughty:

Opublikowano

chyba ciężarowy :wallbash: :wallbash:

co nie co zejdzie ale niestety nie wszystko :wallbash:

Opublikowano

zobaczymy czy Ty tak powiesz o swoim aucie jak Ci przejada nie najgorzej :decayed::naughty:

No staram się byc delikatny i go jakoś pocieszyć, a Ty z grubej rury :disgust:

Opublikowano

spoko dam radę :good: pewnie że szkoda autka ale co zrobić :confused4:

AC mam więc jakoś to będzie :kox:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 20:18_________________________________________________Kimi "smaczny" avatarek,

a Basia ze swoim pojechała na maxa :kox: :kox:

Opublikowano

spoko dam radę :good: pewnie że szkoda autka ale co zrobić :confused4:

AC mam więc jakoś to będzie :kox:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 20:18_________________________________________________Kimi "smaczny" avatarek,

a Basia ze swoim pojechała na maxa :kox: :kox:

:tongue4:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 20:24_________________________________________________W mordke misia, nie chciałbym gadać z manekinami :no:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 20:26_________________________________________________Idę oglądać dalej, jak znam życie, to po tych browarach mnie zmuli i zasnę, także zawczasu "Dobrej nocy" wszystkim :tongue4:

Opublikowano

w sumie niezły ten film :mysli: lekko się wbiłem :naughty:

Opublikowano

o której lecisz na karty

Opublikowano

dla rozluźnienia jadę jutro po południu na gokarty do Portu - jedzie ktoś :?:

byłeś już tam kiedyś? jakie czasy kręcisz? :cool1:

Opublikowano

o której lecisz na karty

będę tam ok. 15.00

dla rozluźnienia jadę jutro po południu na gokarty do Portu - jedzie ktoś :?:

byłeś już tam kiedyś? jakie czasy kręcisz? :cool1:

nie :no: tam jeszcze nie byłem - kiedyś byłem pod tesco na widzewie ale czasów nie pamiętam :no:

Opublikowano

qrde... chętnie bym się wybrał ale jutro mi wogóle nie pasuje...

Opublikowano

spoko będzie jeszcze okazja :wink4: rem1k czy masz może jeszcze klubowe naklejki w srebrnym kolorze :?:

Opublikowano

tak myślę

Opublikowano

hmm :mysli: to znaczy że nie masz :wallbash: szkoda

Opublikowano

hmm. czy ty jesteś pewien że język polski to twój pierwszy język? :chytry::decayed:

Opublikowano

Witam wszystkich

siemanko wszystkich weekendowiczów i nie tylko.

Fotki z porażki poniżej :wallbash: :wallbash: :wallbash:

2vwnr.jpg

2vDRS.jpg

2vNQr.jpg

dla rozluźnienia jadę jutro po południu na gokarty do Portu - jedzie ktoś :?:

o f*ck :( skądś to znam ,może coś cie spoleruje. :mysli:

trochę serce boli :strzal:

ale dobrze ze tylko tyle

Opublikowano

hmm. czy ty jesteś pewien że język polski to twój pierwszy język? :chytry::decayed:

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

heheh chyba nie ogarniam tej waszej rozmowy o naklejkach :D

[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 22:20_________________________________________________przerasta mnie to :P [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 22:21_________________________________________________tak czy siak temat trzeba ogarnac na nowo :) tak zeby to ladnie bylo :)

a ja tymczasem saczac piwko pomysle nad jakimis fajnymi stopkami :) lodzkimi :)[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 22:34_________________________________________________ja melduje grzecznie ze mnie w weekend nie ma ale za tydzien na spotkanie sie pisze jak najbardziej :)[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 22:40_________________________________________________i znowu wyjde na czuba gadam sam ze soba :P

Opublikowano

a mnie jakiś cfaniak skorbnął sprzęta srzed nosa :disgust:

Opublikowano
  • Autor

uuuuu no to jak spozniles sie :/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.