Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ma ktoś ochote w przyszłą niedziele na troche ruchu (czytaj piła nożna)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Przydałyby się takie naklejki na auta z tym logo :naughty:

jak sie przyjrzysz na stopce widac ze sa juz naklejki na autach

:decayed: :decayed: :kox:

Opublikowano

ma ktoś ochote w przyszłą niedziele na troche ruchu (czytaj piła nożna)

możesz klepać miejsce dla mnie :wink4::good:

Opublikowano

zbiórka 18 pod tulipanem

Opublikowano

nastepna niedziela ?

Opublikowano

tak następna :tongue4:

Przydałyby się takie naklejki na auta z tym logo :naughty:

jak sie przyjrzysz na stopce widac ze sa juz naklejki na autach

:decayed: :decayed: :kox:

a masz jak to wygląda na aucie :mysli:

Opublikowano

ja też w sumie chętnie bym zapykał :wink4:

wróciłem ze spota, ale niestety nie było sesji dzisiaj tylko...

:drinks: :drinks: :drinks: :drinks:

żartuję :naughty:

mam tam jakies swoje, ale wrzuce jak będziecie chcieli jutro np :tongue4:

Opublikowano

Tobi wrzucaj fotę - nie kombinuj ze jak chcecie czy coś :naughty::wink4::good:

Opublikowano

zbiórka 18 pod tulipanem

na ta piłkę nożną :?: na hali rozumiem :?:

tulipan to co to jest :?: sorry, ale nie jestem z łodzi tylko z okolic :tongue4:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 22:28_________________________________________________

Tobi wrzucaj fotę - nie kombinuj ze jak chcecie czy coś :naughty::wink4::good:

jutro może bo dzisiaj nie chce mi sie juz bawic w zrzucanie zdjęć :tongue4:

a rano jade do łodzi :wink4:

Opublikowano

na Orliku, CH Tulipan przy Piłsudskiego w Łodzi :)

Opublikowano

na Orliku, CH Tulipan przy Piłsudskiego w Łodzi :)

Piłsudskiego ile to jest :? o nr mi chodzi :P

a zawodnicy mocni w sensie, że naprawde, czy poziom podwórkowy powiedzmy sobie :?: :P

Opublikowano
  • Autor

Tobi dawaj zdjecia nie gadaj to nie jest duzo roboty zrzucanie zdjec :) hehe napsiales jakbys co najmniej musial pole zaorac koniem :D[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 22:36_________________________________________________

tak następna :tongue4:

Przydałyby się takie naklejki na auta z tym logo :naughty:

jak sie przyjrzysz na stopce widac ze sa juz naklejki na autach

:decayed: :decayed: :kox:

a masz jak to wygląda na aucie :mysli:

??? no jak jak wyglada ??

Opublikowano
jak sie przyjrzysz na stopce widac ze sa juz naklejki na autach

Nie widzę :no:

Opublikowano

http://maps.google.pl/maps?client=firefox-a&channel=s&hl=pl&ie=UTF8&q=ch+tulipan+%C5%82%C3%B3d%C5%BA&fb=1&gl=pl&hq=ch+tulipan&hnear=%C5%81%C3%B3d%C5%BA&view=map&cid=6631506186611480129&iwloc=A

Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 94[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 22:42_________________________________________________typowa amatorka :tongue4:

Opublikowano

Tobi dawaj zdjecia nie gadaj to nie jest duzo roboty zrzucanie zdjec :)hehe napsiales jakbys co najmniej musial pole zaorac koniem :D[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 22:36_________________________________________________

tak następna :tongue4:

Przydałyby się takie naklejki na auta z tym logo :naughty:

jak sie przyjrzysz na stopce widac ze sa juz naklejki na autach

:decayed: :decayed: :kox:

a masz jak to wygląda na aucie :mysli:

??? no jak jak wyglada ??

:mysli::kwasny::wallbash:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 22:43_________________________________________________

http://maps.google.pl/maps?client=firefox-a&channel=s&hl=pl&ie=UTF8&q=ch+tulipan+%C5%82%C3%B3d%C5%BA&fb=1&gl=pl&hq=ch+tulipan&hnear=%C5%81%C3%B3d%C5%BA&view=map&cid=6631506186611480129&iwloc=A

Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 94[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 22:42_________________________________________________typowa amatorka :tongue4:

ok ostanie pytanie ile osób mniej więcej będzie :?: i czy osoby z forum czy nie do końca :?: dzięki za odp :hi:

Opublikowano

ok~ 15 osób z innego forum :no:

Opublikowano
  • Autor

[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 22:48_________________________________________________

jak sie przyjrzysz na stopce widac ze sa juz naklejki na autach

Nie widzę :no:

dsc2541y.th.jpg

Opublikowano

[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 22:48_________________________________________________

jak sie przyjrzysz na stopce widac ze sa juz naklejki na autach

Nie widzę :no:

dsc2541y.th.jpg

Czaderskie :naughty:

Już się nie moge doczekać, jak zobaczę taką na swojej A4 :rolleyes:

Opublikowano
:hi: Bartuś ja na sie pisze jak najbardziej :decayed: troche damy w palniczek i bedzie jak tlalala :gwizdanie: a szkolenie jak szkolenie :tongue4: jak uslyszalem od jednego kolegi z Gdanska cyt: "piz*a ,ogien,pala i do prozdu" :polew:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 23:02_________________________________________________Seba jako prekurosor LDZ Bandy tez chce miec taka stopke :tongue4::wink4:
Opublikowano

to co u mnie robimy rozgrzewke :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.