Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

smacznego mowilem tylko nie zdazylem

A dzięki, dzięki :>

Chcę już do domu :(

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja jeszcze 35 minut .... ahhh

Opublikowano
  • Autor

jeszcze godzina ;/

Opublikowano

1,5h :tongue4:

Opublikowano

ludziska robimy spota moze na weekendzie ????? :mysli:

Opublikowano

no przecie mowa byla o niedzieli

Opublikowano
:embarrassed: a no tak :gwizdanie: zapomnialo mi sie :tongue4: zrob jak mozesz banera na gorze :naughty:
Opublikowano
  • Autor

tak byla ?? a ja nic nei wiem co jak gdzie o ktorej ??

Opublikowano

ale to nie bedzie przy relau na wolkaniarzy tylko na tulipanie przy pilusudzkiego o 18 :tongue4:

Opublikowano

ale to nie bedzie przy relau na wolkaniarzy tylko na tulipanie przy pilusudzkiego o 18 :tongue4:

A gdzie Wy chcecie grać w tą piłkę?

Bo ktoś wcześniej napisał, że na Orliku, zgadza się. :)

Opublikowano

Bart jak w koncu z niedziela bo w koncu juz nikt nic nie wie :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

no to ja tez sie zgubilem bo na 18 to wy sie na gale ustawialiscie a nie na spota

Opublikowano

no to ja tez sie zgubilem bo na 18 to wy sie na gale ustawialiscie a nie na spota

zaraz bede wszytsko wiedzial :decayed: na jaka gale ????[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 16:25_________________________________________________aaaaaaaa pilke no tak ale spocik przy okazji :polew:
Opublikowano

no to ja tez sie zgubilem bo na 18 to wy sie na gale ustawialiscie a nie na spota

zaraz bede wszytsko wiedzial :decayed: na jaka gale ????

No piłka miała być.... :confused4:

Opublikowano

no to ja tez sie zgubilem bo na 18 to wy sie na gale ustawialiscie a nie na spota

zaraz bede wszytsko wiedzial :decayed: na jaka gale ????

No piłka miała być.... :confused4:

no bedzie bedzie pilka nic nie boj :gwizdanie:
Opublikowano

Tomek, powiedz lepiej jak 9.10.2010 z tym spocikiem wojewódzkim :?:

Będzie coś ? Bo jak specjalnie wole w pracy wzięłam :naughty:

Opublikowano

Tomek, powiedz lepiej jak 9.10.2010 z tym spocikiem wojewódzkim :?:

Będzie coś ? Bo jak specjalnie wole w pracy wzięłam :naughty:

Kasi no sama widzisz ze jedna osoba sie skusila z innego mistaeczka :confused4:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 16:34_________________________________________________co do grania w pile to godz.18 TULIPAN przy ul.Piułsudskiego 94
Opublikowano

Tomek, powiedz lepiej jak 9.10.2010 z tym spocikiem wojewódzkim :?:

Będzie coś ? Bo jak specjalnie wole w pracy wzięłam :naughty:

Kasi no sama widzisz ze jedna osoba sie skusila z innego mistaeczka :confused4:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 16:34_________________________________________________co do grania w pile to godz.18 TULIPAN przy ul.Piułsudskiego 94

A tam coś jest, jakieś boisko, czy jedziemy gdzieś? :rolleyes:

Opublikowano

Tomek, powiedz lepiej jak 9.10.2010 z tym spocikiem wojewódzkim :?:

Będzie coś ? Bo jak specjalnie wole w pracy wzięłam :naughty:

Kasi no sama widzisz ze jedna osoba sie skusila z innego mistaeczka :confused4:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 16:34_________________________________________________co do grania w pile to godz.18 TULIPAN przy ul.Piułsudskiego 94

A tam coś jest, jakieś boisko, czy jedziemy gdzieś? :rolleyes:

podobno cos jest ale sam nie wiem chlopaki z Audi klubu Polska organizuja to pewnie cos jest :naughty:
Opublikowano

Tomek, powiedz lepiej jak 9.10.2010 z tym spocikiem wojewódzkim :?:

Będzie coś ? Bo jak specjalnie wole w pracy wzięłam :naughty:

Kasi no sama widzisz ze jedna osoba sie skusila z innego mistaeczka :confused4:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 16:34_________________________________________________co do grania w pile to godz.18 TULIPAN przy ul.Piułsudskiego 94

A tam coś jest, jakieś boisko, czy jedziemy gdzieś? :rolleyes:

podobno cos jest ale sam nie wiem chlopaki z Audi klubu Polska organizuja to pewnie cos jest :naughty:

Ciekawe, czy jakieś wymiatacze? :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.