Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Misiek a jak w koncu z twoja sciema ????

no już pisałem Sebie - gdybym miał inne fele to już bym działał - ale po wizualizacji moich aktualnych felg na czarne :sick3: :sick3:

chyba dopiero na wiosnę - przez zimę będę szukał fajnej feli :naughty: :naughty: do przemalowania na czarno[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 21:24_________________________________________________ Seba ja 6-io ale w tej chwili nie jest to takie pilne - bardziej ściema :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Misiek a jak w koncu z twoja sciema ????

no już pisałem Sebie - gdybym miał inne fele to już bym działał - ale po wizualizacji moich aktualnych felg na czarne :sick3: :sick3:

chyba dopiero na wiosnę - przez zimę będę szukał fajnej feli :naughty: :naughty: do przemalowania na czarno

aha jak bedziesz mial zyczenie to kupisz ok 5 m foli i sami je przeciemnimy :decayed: ja przod juz sam bede robil juz wiem jak sie do tego zabrac bedfzie :good:
Opublikowano

ja sam w polowce przyciemnialem, a przy policji zrywalem :polew:

Opublikowano

Misiek a jak w koncu z twoja sciema ????

no już pisałem Sebie - gdybym miał inne fele to już bym działał - ale po wizualizacji moich aktualnych felg na czarne :sick3: :sick3:

chyba dopiero na wiosnę - przez zimę będę szukał fajnej feli :naughty: :naughty: do przemalowania na czarno

aha jak bedziesz mial zyczenie to kupisz ok 5 m foli i sami je przeciemnimy :decayed: ja przod juz sam bede robil juz wiem jak sie do tego zabrac bedfzie :good:

będę pamiętał :good: :good: :good: przecież szybki też będę ciemnił

A propos czemu przeciążona - przecież nowy serwer - nie ogarnia :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

Misiek a jak w koncu z twoja sciema ????

no już pisałem Sebie - gdybym miał inne fele to już bym działał - ale po wizualizacji moich aktualnych felg na czarne :sick3: :sick3:

chyba dopiero na wiosnę - przez zimę będę szukał fajnej feli :naughty: :naughty: do przemalowania na czarno

aha jak bedziesz mial zyczenie to kupisz ok 5 m foli i sami je przeciemnimy :decayed: ja przod juz sam bede robil juz wiem jak sie do tego zabrac bedfzie :good:

będę pamiętał :good: :good: :good: przecież szybki też będę ciemnił

A propos czemu przeciążona - przecież nowy serwer - nie ogarnia :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

no widoczenie cora wiecej uzytkownikow :decayed: [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 21:37_________________________________________________Bart a ty w niedzile pykasz w pile ????? i ty Mario tez ???
Opublikowano

ale na dworzu gdzies ?? bo ja jestem kaszlacy i nie moge sie pozbyc od piatku poprzedniego

Opublikowano

ale na dworzu gdzies ?? bo ja jestem kaszlacy i nie moge sie pozbyc od piatku poprzedniego

no chyba narazie na powietrzu bo o hale do niedzieli bedzie ciezko :gwizdanie:
Opublikowano

ni kuta. przyjechac moge o 18 ale nie poswiece sie na granie na powietrzu, jeszcze o 18 jak o 18:30 sie ciemno robi :D

Opublikowano

Cholerka była mowa o pykaniu na orliku w niedzielę ale jak to wszystko wyjdzie nie wiem :no: :no:

Opublikowano

ni kuta. przyjechac moge o 18 ale nie poswiece sie na granie na powietrzu, jeszcze o 18 jak o 18:30 sie ciemno robi :D

ale to ma byc podswietlany orlik :naughty:
Opublikowano

tia :polew: i podgrzewana murawa :gwizdanie:

Opublikowano

Cholerka była mowa o pykaniu na orliku w niedzielę ale jak to wszystko wyjdzie nie wiem :no: :no:

no tak na orliku nic sie nie zmienilo :wink4: a Madzie bedzie :przebiegly::decayed:
Opublikowano
  • Autor

orliki sa oswietlone ale na granie na dworzu to ja psauje zaraz padne pewnie z przeziebieniem :/ ale moge zdjecia porobic :D

melduje ze jest juz statyw i jest juz pilot :D

Opublikowano

ja bede smigal a ty mi cykniesz 1876 fotek i wytapetuje sobie nimi pokoj :polew:

Opublikowano

kufa.... ps sie zatrze :polew:

Opublikowano

Tomek Madzi chyba nie będzie :no: :no:

Opublikowano

Tomek Madzi chyba nie będzie :no: :no:

to nie jade :gwizdanie:
Opublikowano

powiedz ze grzyby na orliku rosna :gwizdanie:

Opublikowano

w sumie napisz na PW to zobaczysz :wink4: :wink4:

Opublikowano

w sumie napisz na PW to zobaczysz :wink4: :wink4:

ale na prv do kogo :chytry: do ciebie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.