Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja wku....am ludzi na 'łoj jak drogo' :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

a co takieogo robisz ?? bo moze nas wk#@#@iasz a nawet nie wiesz :D:polew: :polew:

Opublikowano

podbijam cene, a to samo można kupić taniej przez "kup teraz" :polew:

Opublikowano
  • Autor

no i lech 2 do 0 pieknie :) nawet graja tak ze bym nie powiedzial ze to polska druzyna :D [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 22:43_________________________________________________

podbijam cene, a to samo można kupić taniej przez "kup teraz" :polew:

hahha no co kolo :) jak potrzebujesz podbijacza :) to daj znac :) podbije co trzeba ;)[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 22:43_________________________________________________ciekawe czemu Maria nie ma :) znaczy czemu Mario nie odwiedzil forum dzisiaj ;)[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 22:44_________________________________________________wogole jakas mizeria dzisiaj :D

Opublikowano

ale jeden i ten sam klient mnie drażni co sobie upatrze, dobrze sypne groszem a ten ciul 4s przed końcem mnie przebija

Opublikowano
  • Autor

eee to moze byc program :/ niestety :( [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 22:47_________________________________________________walczysz o jakiegos pstrykacza ??

Opublikowano

już chyba czwarty mi zaiwanił

Opublikowano
  • Autor
:wallbash: :wallbash: damn :/ nie dobrze :/
Opublikowano

a można coś takiego na alle... zgłosić :mysli:

Opublikowano
  • Autor

hmm ze co niby ?? ze ktos ci sprzatnal cos sprzed nosa ?? [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 22:52_________________________________________________opisz sytuacje i zobaczymy co da sie zrobic ;)[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 22:56_________________________________________________mam wrazenie ze M iski pija z Klyskiem bo ich niema :D

czyje ze tu jakies randki polecialy czyli Tomasz spotkal sie z Madzia :)

Kasia z Mariem jak zawsze razem :) Tomek dolaczyl i poplyneli razem bo ich nei ma:)

czuje sie normalnie pominiety :):P i Ty tez powinienes sie tak czuc :P

Ciiii wjedziemy im na morale i ambicje :P

Opublikowano

że używa jakiegoś programiku do przebijania w ostatnich sek.

Opublikowano
  • Autor

no tak niby to jest zabronione tylko wez to udowodnij :)

Opublikowano

hmm ze co niby ?? ze ktos ci sprzatnal cos sprzed nosa ?? [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 22:52_________________________________________________opisz sytuacje i zobaczymy co da sie zrobic ;)[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 22:56_________________________________________________mam wrazenie ze M iski pija z Klyskiem bo ich niema :D

czyje ze tu jakies randki polecialy czyli Tomasz spotkal sie z Madzia :)

Kasia z Mariem jak zawsze razem :) Tomek dolaczyl i poplyneli razem bo ich nei ma:)

czuje sie normalnie pominiety :):P i Ty tez powinienes sie tak czuc :P

Ciiii wjedziemy im na morale i ambicje :P

Normalnie brazylijska telenowela :D

A ja dopiero do sąsiada wróciłem z meczu.

I wiecie, co Wam powiem?

Idę na poznańskie pogratulować Lecha. :notworthy:

Było na co popatrzeć :D

Opublikowano

no tak niby to jest zabronione tylko wez to udowodnij :)

dla chcącego nic trudnego :wink4:

na podsumowanie dnia:

1.Lech Poznań szacun :good: oby tak dalej...

2. Mogłoby nie padać już przez pare dni...

3. Jutro zapowiada się dobry dzień :) oby :)

dobrej nocki :wink4:

Opublikowano
  • Autor

jak sie skoczylo 2 do 0 ??[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 23:18_________________________________________________no ja na weekend wracam moze jakas nocna sesja kiedys ?? tylko trzeba pomyslec gdzie co i jak :)

Opublikowano

jak sie skoczylo 2 do 0 ??

dokładnie :wink4:

narka

Opublikowano
  • Autor

jak sie skoczylo 2 do 0 ??

dokładnie :wink4:

narka

Pozdro dobrej i spokojnej :hi:

Opublikowano

Brrr.. dwa piwa po kilku dniach abstynencji i jestem zakręcony :D

Dobrej nocki, Tobi[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 23:21_________________________________________________Seba, będziesz w niedzielę ?

Opublikowano

życie się zaczyna a Ci idą spać :decayed:

Opublikowano

życie się zaczyna a Ci idą spać :decayed:

kto, gdzie, kiedy :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.