Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Prawdopodobnie aktualny Kimi jakaś piłka ma być tak? tylko ze moja kondycja i zdrowie nie za bardzo sie nadaje na piłkę

A ja to niby co?

David Villa? :D

Przyjedź przyjedź :D

Spadam na kwadrat :papa:

Do wieczorka.

Kolega Seba już zaklepał pozycje na bramce więc co ja miał bym robić :mysli: chyba że piłke podawać :polew: :polew: :polew:

dostaniesz gwizdek i będziesz biegał między 'piłkarzami' :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

właśnie dostałem phona, że na niedziele wszystko aktualne i mają być sami amatorzy :polew:

Opublikowano

gwizdek już mam :polew: :polew: :polew: :polew:

:good:

Opublikowano

No to popykamy :good:

Opublikowano
:hi: siema ale mnie duglo nie bylo :decayed: cale 24 h a tu nachulane 32 str. :decayed: i wcale nie bylem u tesciow Miskow :decayed::tongue4:
Opublikowano

:hi: siema ale mnie duglo nie bylo :decayed: cale 24 h a tu nachulane 32 str. :decayed: i wcale nie bylem u tesciow Miskow :decayed::tongue4:

mnie też wczoraj nie było - prosiłem o streszczenie ale """k...wa mam wszędzie daleko" :polew:

Potwierdzam nie było cię u nas :good: :good:

Opublikowano

:hi: siema ale mnie duglo nie bylo :decayed: cale 24 h a tu nachulane 32 str. :decayed: i wcale nie bylem u tesciow Miskow :decayed::tongue4:

mnie też wczoraj nie było - prosiłem o streszczenie ale """k...wa mam wszędzie daleko" :polew:

Potwierdzam nie było cię u nas :good: :good:

Już myślałem, że się obraziłeś :D

Opublikowano

:hi: siema ale mnie duglo nie bylo :decayed: cale 24 h a tu nachulane 32 str. :decayed: i wcale nie bylem u tesciow Miskow :decayed::tongue4:

mnie też wczoraj nie było - prosiłem o streszczenie ale """k...wa mam wszędzie daleko" :polew:

Potwierdzam nie było cię u nas :good: :good:

a szkoda ;(
Opublikowano

:hi: siema ale mnie duglo nie bylo :decayed: cale 24 h a tu nachulane 32 str. :decayed: i wcale nie bylem u tesciow Miskow :decayed::tongue4:

mnie też wczoraj nie było - prosiłem o streszczenie ale """k...wa mam wszędzie daleko" :polew:

Potwierdzam nie było cię u nas :good: :good:

Już myślałem, że się obraziłeś :D

niby na co :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 18:32_________________________________________________

:hi: siema ale mnie duglo nie bylo :decayed: cale 24 h a tu nachulane 32 str. :decayed: i wcale nie bylem u tesciow Miskow :decayed::tongue4:

mnie też wczoraj nie było - prosiłem o streszczenie ale """k...wa mam wszędzie daleko" :polew:

Potwierdzam nie było cię u nas :good: :good:

a szkoda ;(

SYNU jak będziesz miał przyjść to wezmę ze dwa dni urlopu :polew: :polew:

Opublikowano

A, bo jak poprosiłeś o streszczenie i się nie doczekałeś, stwierdziłeś, że nikt nie chce z Tobą gadac i sie rozłączyłeś :tongue4:

Opublikowano

A, bo jak poprosiłeś o streszczenie i się nie doczekałeś, stwierdziłeś, że nikt nie chce z Tobą gadac i sie rozłączyłeś :tongue4:

chciałem :mysli: ale nie mogłem wytrzymać i musiałem :dziura:

Opublikowano

:hi: siema ale mnie duglo nie bylo :decayed: cale 24 h a tu nachulane 32 str. :decayed: i wcale nie bylem u tesciow Miskow :decayed::tongue4:

mnie też wczoraj nie było - prosiłem o streszczenie ale """k...wa mam wszędzie daleko" :polew:

Potwierdzam nie było cię u nas :good: :good:

Już myślałem, że się obraziłeś :D

niby na co :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 18:32_________________________________________________

:hi: siema ale mnie duglo nie bylo :decayed: cale 24 h a tu nachulane 32 str. :decayed: i wcale nie bylem u tesciow Miskow :decayed::tongue4:

mnie też wczoraj nie było - prosiłem o streszczenie ale """k...wa mam wszędzie daleko" :polew:

Potwierdzam nie było cię u nas :good: :good:

a szkoda ;(

SYNU jak będziesz miał przyjść to wezmę ze dwa dni urlopu :polew: :polew:

:decayed: ale to pamietaj jak cos to biersz czwartek,piatek i wtedy jeszcze mamy sobote i niedziele :polew:
Opublikowano
:good: :good: :good::naughty: :naughty: :drunk: :drunk: :drunk:
Opublikowano
specjalnie dla Kachy
Opublikowano

no prosze jeszcze troche i weselicho jakie będzie :naughty: i znowu okazja do :drunk:

Opublikowano

:>

Opublikowano

to na kiedy mam rezerować cały tydzień :kox:

Opublikowano

mysle ze do konca listopada sie wyrobimy :gwizdanie: jeszcze musze pogadac z tesciami Misiami :tongue4: i przyszla malzonka :naughty:

Opublikowano

niech teście zaczną myśleć nad prezentem ślubnym co najmniej B7 :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.