Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hehe ee tam czasem cos tam zrobie ;) gryll to moj znak rozpoznawczy ;P

chlup :D:drunk: :oklaski:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to ładnie nam się szykuje spotkanie, zamiast spotu A4 będzie spot alkoholików :polew:

Opublikowano

No to w subbotu będziesz sie mógł wykazać :naughty:

aprpops coś już wiadomo z tym grillowaniem???

robimy jakąś zrzute czy każdy pęto kiełbachy przynosi :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 20:47_________________________________________________

to ładnie nam się szykuje spotkanie, zamiast spotu A4 będzie spot alkoholików :polew:

odezwał sie abstynent :pleasantry:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 20:50_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: "Borat"

Opublikowano

ja tylko degustuje :gwizdanie:

Opublikowano

w sumie to spocik powinien być bezalkoholowy :mysli:

przecież będą sami kierowcy (kierowniczki czy jak kto woli kierownice) i ich auta :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Siemanko every body :wink4:

Seba czytałem że robisz rybkę - jak tam druga strona :naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

hahaha wiedzialem :D

Mario dopiero wkladamy :) druga polowa przyprawia obie strony :D:decayed:

Opublikowano

hehe ee tam czasem cos tam zrobie ;) gryll to moj znak rozpoznawczy ;P

chlup :D:drunk: :oklaski:

Seba właśnie przed chwilą zostałeś oficjalnie nominowany do stania przy griliku w sobotę - jak by w razie był :good: :good:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 21:00_________________________________________________

hahaha wiedzialem :D

Mario dopiero wkladamy :) druga polowa przyprawia obie strony :D:decayed:

Rozumiem że w sobotę BĘDZIECIE :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

Widzę, że się Sebkowi całkiem dobrze powodzi w tej Wawie: co dziennie grille, whisky... :naughty:

Opublikowano

byznesmen :tongue4:

Opublikowano

Chriss, wszystko opisane wcześniej, cofnij się i poczytaj.

Jutro podjadę do Bacówki na Starową Górę i się wszystkiego dowiem.

Opublikowano

no to pyk - ja dziś wineczko :wink4::good:

Opublikowano

Chriss, wszystko opisane wcześniej, cofnij się i poczytaj.

Jutro podjadę do Bacówki na Starową Górę i się wszystkiego dowiem.

coś nie zauważyłem ;( ale jak sie jutro dowiesz to wszystko będzie pewnie wyjaśnione :decayed:

[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 21:22_________________________________________________Mariusz no pyk :drinks:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 21:22_________________________________________________ja wineczka nie za specjalnie,wole juz perfumy Seba :polew:

a mam jakieś piweczko owocowe :wink4:

Opublikowano
  • Autor

PYK Panowie i Panie :)

jo ja moge stac przy grilu no problemo :D

bede sam raczej :) moja Kobieta to studentka :)

hehe zachcialo jej sie i polazla na studia podyplomowe

;) zostaje bo ma zjazd ja wracam :D

Opublikowano

:polew: :polew: chriss nie gniewaj się ale piwko owocowe to dla kobit :kox: :kox:

Śliwowica to jest POWER :evil: :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

no no coś o tym wiem :piroman:

Opublikowano

PYK Panowie i Panie :)

jo ja moge stac przy grilu no problemo :D

bede sam raczej :) moja Kobieta to studentka :)

hehe zachcialo jej sie i polazla na studia podyplomowe

;) zostaje bo ma zjazd ja wracam :D

Jak znajdzie chwilkę to niech przylatuje - będzie fajnie, jak nie to trudno :confused4: będzie jeszcze okazja - tym czasem SMACZNEGO :slina: :slina: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:polew: :polew: chriss nie gniewaj się ale piwko owocowe to dla kobit :kox: :kox:

Śliwowica to jest POWER :evil: :evil: :evil: :evil:

jak dziabniesz kieliszek sliwowicy to reszte nocy pijesz bez zapojki :polew: :polew:
Opublikowano

:polew: :polew: chriss nie gniewaj się ale piwko owocowe to dla kobit :kox: :kox:

Śliwowica to jest POWER :evil: :evil: :evil: :evil:

hehehe a wiesz nie napisali ze dla kobiet :polew: :polew: :polew:

no to pyk :drinks:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: chriss nie gniewaj się ale piwko owocowe to dla kobit :kox: :kox:

Śliwowica to jest POWER :evil: :evil: :evil: :evil:

ot madrego dobrze posluchac widze Mario ze poza B6 mamy wiele wspolnych zainteresowan :P

:good: :good: :good:

PYK

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.