Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

przod i tyl ??

i to jest wszystko czy cos jeszcze ??

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

osobiście krafta nie wziął bym do ręki, może paść po 10, 20 lub 30, ostatecznie TRW ale jak se chcesz

Opublikowano
  • Autor

i do tego wymiana :/

Opublikowano

osobiście krafta nie wziął bym do ręki, może paść po 10, 20 lub 30, ostatecznie TRW ale jak se chcesz

Ja nie tyram aut, więc mnie powinno wytrzymać te kilkadziesiąt tysięcy.

przod i tyl ??

i to jest wszystko czy cos jeszcze ??

Komplet na przód (po cztery wahacze na stronę).

Plus łączniki przedniego stabilizatora.

Końcówki drążków kierowniczych są tylko z przodu :wink4:

Więc kompletne zawieszenie przednie.

Opublikowano
  • Autor

ok kumam czyli ten lemforder czy jakos tak bedzie w granicach 1-1,2k :/ plus wymiana kuzwa :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

powiem inaczej,

znajoma też się pokusiła na cene i w pierwszej trasie złamał się dolny przedni lewy w miejscu mocowania amora, także tanio ją to wyniosło :cool1:

Opublikowano

ok kumam czyli ten lemforder czy jakos tak bedzie w granicach 1-1,2k :/ plus wymiana kuzwa :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Pewnie tak.

Co do wymiany, to Ci nie powiem, bo i tak będę miał taniej.

Zależy od warsztatu pewnie.

Ale zaraz, czekaj....

Seba, a gdybym ustawił Cię na wymianę u tego mojego mechaniora?

Krzysio wymiata, naprawdę jest dobry, zresztą dziesięć lat pracował w serwisie VW/Audi.

Jak chcesz, zadzwonię do niego i zapytam się.

[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 11:42_________________________________________________

powiem inaczej,

znajoma też się pokusiła na cene i w pierwszej trasie złamał się dolny przedni lewy w miejscu mocowania amora, także tanio ją to wyniosło :cool1:

Ok, tylko że TOM77 ma raczej niezłą opinię na tym forum i skoro iluś tam mu zaufało, to czemu ja mam nie zaufać?

Gdyby sprzedawał padlinę, to by go tu zjedli na surowo.

Opublikowano

nie namawiam, bo to działa w drugą stronę :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

no spoko Kimi mozesz sie dowiedzic ile taka przyjemnosc kosztuje

bardzo chetnie :) tylko najpierw musze kupic te wahacze tzn mam do wymiany jeden tylko dolny lewy

ale zastnaawiam sie cyz nie wymienic calosci tylko jak patrze na allegro http://allegro.pl/wahacz-wahacze-audi-a4-a6-vw-passat-b5-b6-superb-i1244587459.html

na cene tego zestawu to az mnie zatelepalo.... :(:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 11:47_________________________________________________ma to jakies znaczneie ze wymienia sie to po calosci wszystko odrazu ??

Opublikowano

kolejne wybijają się szybciej :gwizdanie:

Opublikowano

no spoko Kimi mozesz sie dowiedzic ile taka przyjemnosc kosztuje

bardzo chetnie :) tylko najpierw musze kupic te wahacze tzn mam do wymiany jeden tylko dolny lewy

ale zastnaawiam sie cyz nie wymienic calosci tylko jak patrze na allegro http://allegro.pl/wahacz-wahacze-audi-a4-a6-vw-passat-b5-b6-superb-i1244587459.html

na cene tego zestawu to az mnie zatelepalo.... :(:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 11:47_________________________________________________ma to jakies znaczneie ze wymienia sie to po calosci wszystko odrazu ??

Mówię Ci, zadzwoń do TOM77, telefon masz do niego w jego profilu.

Zresztą - sam poczytaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30793.0

Moim zdaniem, możesz wymienić jeden wahacz, w końcu jeśli reszta jest jeszcze ok, to po co masz od razu inwestować tysiąc jak możesz sobie stopniowo koszty rozłożyć na kilka miesięcy.[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 11:52_________________________________________________

kolejne wybijają się szybciej :gwizdanie:

Ano chyba że tak.

W sumie racja.

Opublikowano
  • Autor

ok skrobnalem do niego zobaczymy co powie ;)

Opublikowano

ok skrobnalem do niego zobaczymy co powie ;)

:good:

Opublikowano

hahaha 600 zl to za wymiane sie placi :polew: ja wrzucilem lemy teraz juz ladnie chodza :)

Opublikowano
  • Autor

hahaha 600 zl to za wymiane sie placi :polew: ja wrzucilem lemy teraz juz ladnie chodza :)

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

przecież możesz wymienić samemu :tongue4:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew: samemu to ja moge nalac do baku :D
Opublikowano

przecież możesz wymienić samemu :tongue4:

Trzeba mieć gdzie i czym :disgust:

Opublikowano
  • Autor

przecież możesz wymienić samemu :tongue4:

Trzeba mieć gdzie i czym :disgust:

przede wszystkim to trzeba miec o tym pojecie :) a ja takowego nie mam :):disgust::kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.