Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No ja jestem na pewno NIE inwigilowany :D

Jak mi przykrooo.... :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehehe... nie przejmuj się :wink4: nie tylko Ty jesteś w takiej sytuacji :gwizdanie:

:hahaha:

:shocked: :shocked: :shocked: to jest nas więcej :shocked: :shocked: :shocked:

a Stan to myślisz co? :gwizdanie: :kox::decayed:

[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 20:48_________________________________________________

No ja jestem na pewno NIE inwigilowany :D

Jak mi przykrooo.... :D

ja Cie inwigiluję :kox:

....i wysyłam raporty zleceniodawcy :przebiegly:

Opublikowano

:mysli: W takim razie zakładam forum inwigilowanych, prześladowanych, uciśnionych, stłamszonych w skrócie IPUS.

Automatycznie mianuje się na Prezesa - Basiu chcesz być moim zastępcą :?:

Opublikowano

hehehe... nie przejmuj się :wink4: nie tylko Ty jesteś w takiej sytuacji :gwizdanie:

:hahaha:

:shocked: :shocked: :shocked: to jest nas więcej :shocked: :shocked: :shocked:

a Stan to myślisz co? :gwizdanie: :kox::decayed:

[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 20:48_________________________________________________

No ja jestem na pewno NIE inwigilowany :D

Jak mi przykrooo.... :D

ja Cie inwigiluję :kox:

....i wysyłam raporty zleceniodawcy :przebiegly:

Basiu, Basiu.... :cool1:

Możesz mnie inwigilować, kiedy i jak chcesz.

Być inwigilowanym przez Ciebie to sama przyjemność :naughty:

Opublikowano

:mysli: W takim razie zakładam forum inwigilowanych, prześladowanych, uciśnionych, stłamszonych w skrócie IPUS.

Automatycznie mianuje się na Prezesa - Basiu chcesz być moim zastępcą :?:

yyyyy.... chcesz zaprosić tygrysa do norki surykatek? :kox:

pisząc Stan, miałam na myśli że ja jego, a nie on mnie :decayed: :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

:doh1: :doh1: to ja głupi - w takim razie przekaż Stanowi że został wybrany większością głosów na w-ce Prezesa IPUS i ma pełne prawo do wszystkiego :good: :good: :polew: :polew:

Jako Prezes ustalam co następuje:

1. Wymiana bezapelacyjnie co roku auta na nowe (model do wyboru) + paliwo free.

2. Dochody miesięczne jakie będzie chciał.

3. Na każdy spot może przyjechać z inną panną i nikt ale to nikt :cool1: nie ma prawa mu złego słowa powiedzieć.

Zatwierdzone dwie minuty temu przez radę nadzorczą. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:doh1: :doh1: to ja głupi - w takim razie przekaż Stanowi że został wybrany większością głosów na w-ce Prezesa IPUS i ma pełne prawo do wszystkiego :good: :good: :polew: :polew:

Jako Prezes ustalam co następuje:

1. Wymiana bezapelacyjnie co roku auta na nowe (model do wyboru) + paliwo free.

2. Dochody miesięczne jakie będzie chciał.

3. Na każdy spot może przyjechać z inną panną i nikt ale to nikt :cool1: nie ma prawa mu złego słowa powiedzieć.

Zatwierdzone dwie minuty temu przez radę nadzorczą. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:hahaha:

naprawdę myślisz ze mu to przekażę ? :cool1:

kisiel z mózgu chcesz mu zrobić?

on i tak już skrzywiony pod kątem AUDI :gwizdanie:

Opublikowano

nie musisz :gwizdanie:

kurier już wyjechał a za nim lawetka z nowym rs4 Avant (tak dla sprawdzenia czy mu pasuje)

[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 21:18_________________________________________________przekaż tylko że karta z otwartym limitem na paliwko jest w schoweczku :polew: :polew:

Q4ilS.jpg

Opublikowano

nie musisz :gwizdanie:

kurier już wyjechał a za nim lawetka z nowym rs4 Avant (tak dla sprawdzenia czy mu pasuje)

[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 21:18_________________________________________________przekaż tylko że karta z otwartym limitem na paliwko jest w schoweczku :polew: :polew:

Q4ilS.jpg

czy aby na pewno zamknęli u Was te sklepy z dopalaczami ? :mysli:

:polew: :polew: :kox::wink4:

Opublikowano
czy aby na pewno zamknęli u Was te sklepy z dopalaczmi ?

W gazecie pisali, że do szpitala trafiło jeszcze kilku gości, co mieli "stare zapasy".

Więc to może od nich...

:polew:

Opublikowano

U nas w Zgierzu jeszcze jeden otwarty :kox::naughty::kox:

Opublikowano

nie musisz :gwizdanie:

kurier już wyjechał a za nim lawetka z nowym rs4 Avant (tak dla sprawdzenia czy mu pasuje)

[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 21:18_________________________________________________przekaż tylko że karta z otwartym limitem na paliwko jest w schoweczku :polew: :polew:

Q4ilS.jpg

yyyyyy, Stan dostał telefon i kazali mu zejść na dól z papierami...... faktycznie masz z tym coś wspólnego? :mysli:

Opublikowano

U nas w Zgierzu jeszcze jeden otwarty :kox::naughty::kox:

Odważni są.

Albo zdesperowani.

Zaraz ich ktoś podp....li

Opublikowano

Jeszcze się zdziwicie jak przejedziemy pod Realem razem ze Stanleyem w nowych furaczach :evil: :evil: na pewno nas poznacie

E0 IPUS oraz S0 IPUS :naughty: :naughty: :naughty::wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 21:35_________________________________________________

nie musisz :gwizdanie:

kurier już wyjechał a za nim lawetka z nowym rs4 Avant (tak dla sprawdzenia czy mu pasuje)

[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 21:18_________________________________________________przekaż tylko że karta z otwartym limitem na paliwko jest w schoweczku :polew: :polew:

Q4ilS.jpg

yyyyyy, Stan dostał telefon i kazali mu zejść na dól z papierami...... faktycznie masz z tym coś wspólnego? :mysli:

Basiu życie jest nie przewidywalne :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Jeszcze się zdziwicie jak przejedziemy pod Realem razem ze Stanleyem w nowych furaczach :evil: :evil: na pewno nas poznacie

E0 IPUS oraz S0 IPUS :naughty: :naughty: :naughty::wink4: :wink4: :wink4:

Tak, tak...

A potem się obudziłeś...

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 21:36_________________________________________________Chociaż z drugiej strony - biorąc pod uwagę Twoje proroctwa - to może się mylę... :mysli:

Opublikowano

już za niedlugo bede jeździć własnym furaczem :kox:

Opublikowano

już za niedlugo bede jeździć własnym furaczem :kox:

A teraz jeździsz czyim? :blink:

Aha, Szanownego Małzonka?

Opublikowano

już za niedlugo bede jeździć własnym furaczem :kox:

A teraz jeździsz czyim? :blink:

Aha, Szanownego Małzonka?

wspólnym :decayed:

Opublikowano

już za niedlugo bede jeździć własnym furaczem :kox:

zapewne czarnym A4 B5 w Avancie po Stanie, bo do niego doleciał już RS :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

już za niedlugo bede jeździć własnym furaczem :kox:

A teraz jeździsz czyim? :blink:

Aha, Szanownego Małzonka?

wspólnym :decayed:

O, a co zakupowywujesz dla Się?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.