Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

yyyyy....

za Pana od *** :decayed:

Aha, a te trzy gwiazdki symbolizują.... :naughty:

te trzy symbolizują setki gwiazdek które nazbierałeś podczas swojej obecności na forum :decayed:

Dobrze, że nie "miliony monet" :D

Wiesz, ten kawałek Mroza: "...spłoniesz, nim odpalę lont" :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

yyyyy....

za Pana od *** :decayed:

Aha, a te trzy gwiazdki symbolizują.... :naughty:

te trzy symbolizują setki gwiazdek które nazbierałeś podczas swojej obecności na forum :decayed:

Dobrze, że nie "miliony monet" :D

Wiesz, ten kawałek Mroza: "...spłoniesz, nim odpalę lont" :decayed:

"pozostaje tylko moment, chwila zanim ściągniesz to... " :kox:

Opublikowano

yyyyy....

za Pana od *** :decayed:

Aha, a te trzy gwiazdki symbolizują.... :naughty:

te trzy symbolizują setki gwiazdek które nazbierałeś podczas swojej obecności na forum :decayed:

Dobrze, że nie "miliony monet" :D

Wiesz, ten kawałek Mroza: "...spłoniesz, nim odpalę lont" :decayed:

"pozostaje tylko moment, chwila zanim ściągniesz to... " :kox:

"...Unosisz się i opadasz na dół, muszę Cię mieć nim znikniesz bez śladu..." :naughty:

Opublikowano

yyyyy....

za Pana od *** :decayed:

Aha, a te trzy gwiazdki symbolizują.... :naughty:

te trzy symbolizują setki gwiazdek które nazbierałeś podczas swojej obecności na forum :decayed:

Dobrze, że nie "miliony monet" :D

Wiesz, ten kawałek Mroza: "...spłoniesz, nim odpalę lont" :decayed:

"pozostaje tylko moment, chwila zanim ściągniesz to... " :kox:

"...Unosisz się i opadasz na dół, muszę Cię mieć nim znikniesz bez śladu..." :naughty:

:P

Opublikowano

Także ten... no.... :gwizdanie:

[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 15:30_________________________________________________ :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Jeeeeeee!!!

1000 strona !!!!

Wsyskiego najlepsego !

tort_mega_sodki_146.jpg

[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 15:31_________________________________________________ :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

jak w pysk strzelił pasuje do tego forum :kox:

Opublikowano

jak w pysk strzelił pasuje do tego forum :kox:

No z logo Audi nie znalazłem, więc następne, co mi się nasunęło, to fiki-miki :decayed:

Opublikowano

jak w pysk strzelił pasuje do tego forum :kox:

No z logo Audi nie znalazłem, więc następne, co mi się nasunęło, to fiki-miki :decayed:

dlaczego mnie to nie dziwi.. :gwizdanie:

Opublikowano

jak w pysk strzelił pasuje do tego forum :kox:

No z logo Audi nie znalazłem, więc następne, co mi się nasunęło, to fiki-miki :decayed:

dlaczego mnie to nie dziwi.. :gwizdanie:

No właśnie...

Wyciągasz jakieś pochopne wnioski, bez żadnych podstaw, jaaa niee wieeeem...

Jak można kogoś tak oceniać? :decayed:

Opublikowano

jak w pysk strzelił pasuje do tego forum :kox:

No z logo Audi nie znalazłem, więc następne, co mi się nasunęło, to fiki-miki :decayed:

dlaczego mnie to nie dziwi.. :gwizdanie:

No właśnie...

Wyciągasz jakieś pochopne wnioski, bez żadnych podstaw, jaaa niee wieeeem...

Jak można kogoś tak oceniać? :decayed:

wydaje mi sie, że wcale Ci to nie przeszkadza :naughty:

Opublikowano

jak w pysk strzelił pasuje do tego forum :kox:

No z logo Audi nie znalazłem, więc następne, co mi się nasunęło, to fiki-miki :decayed:

dlaczego mnie to nie dziwi.. :gwizdanie:

No właśnie...

Wyciągasz jakieś pochopne wnioski, bez żadnych podstaw, jaaa niee wieeeem...

Jak można kogoś tak oceniać? :decayed:

wydaje mi sie, że wcale Ci to nie przeszkadza :naughty:

No wiesz, nie chciałbym mieć opinii kogoś, kto myśli wyłącznie... główką... :decayed:

Opublikowano

jak w pysk strzelił pasuje do tego forum :kox:

No z logo Audi nie znalazłem, więc następne, co mi się nasunęło, to fiki-miki :decayed:

dlaczego mnie to nie dziwi.. :gwizdanie:

No właśnie...

Wyciągasz jakieś pochopne wnioski, bez żadnych podstaw, jaaa niee wieeeem...

Jak można kogoś tak oceniać? :decayed:

wydaje mi sie, że wcale Ci to nie przeszkadza :naughty:

No wiesz, nie chciałbym mieć opinii kogoś, kto myśli wyłącznie... główką... :decayed:

no to teraz musisz się mocno postarać żeby 'wyczyścić' opinię o sobie :polew: :polew:

Opublikowano
no to teraz musisz się mocno postarać żeby 'wyczyścić' opinię o sobie

Nie da się :tongue4:

TO jest silniejsze ode mnie :decayed:

Opublikowano
no to teraz musisz się mocno postarać żeby 'wyczyścić' opinię o sobie

Nie da się :tongue4:

TO jest silniejsze ode mnie :decayed:

tak też myślałam :cool1:

Opublikowano
no to teraz musisz się mocno postarać żeby 'wyczyścić' opinię o sobie

Nie da się :tongue4:

TO jest silniejsze ode mnie :decayed:

tak też myślałam :cool1:

Także ten... :gwizdanie:

To może o muzyce teraz pogadamy, coby nie było, że wiesz...

:D

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

seba jakie leki dostałeś? pisz no tutaj pani oddziałowej :naughty:

z tym spirytusem to bym się zgodziła lub zamieniła na śliwowicę z pieprzem :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

to jaką muzykę lu

no to teraz musisz się mocno postarać żeby 'wyczyścić' opinię o sobie

Nie da się :tongue4:

TO jest silniejsze ode mnie :decayed:

tak też myślałam :cool1:

Także ten... :gwizdanie:

To może o muzyce teraz pogadamy, coby nie było, że wiesz...

:D

:kox:

Opublikowano

:siema: spamiarze :spam:

no to nam tysiączek trzasnął :radocha: :radocha: :radocha:

Kimi widze że poważnie naszej :pleasantry: Basi podpadłeś :mysli: wymieniaj zawias i z kwiatani na ślónsk dawaj. :lol1:

Pozdro Basiu :rose: i Kasiu

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

seba jakie leki dostałeś? pisz no tutaj pani oddziałowej :naughty:

z tym spirytusem to bym się zgodziła lub zamieniła na śliwowicę z pieprzem :kox: :kox: :kox:

Seba pewnie śpi ... :confused4:

Opublikowano

Heloł Pani Dochtór :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.