Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzisiaj miałam przyjemność porozmawiać z "panami policjantami" :decayed:

za przejście na czerwonym świetle :hahaha:

gdyby nie mój urok osobisty skończyłoby się na 200 zł :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

my to się jednak mamy fajnie :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzisiaj miałam przyjemność porozmawiać z "panami policjantami" :decayed:

za przejście na czerwonym świetle :hahaha:

gdyby nie mój urok osobisty skończyłoby się na 200 zł :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:blink:

Matko Boska, 200 PLN?

Opublikowano

200 na głupim przejściu - tylko dla pieszych, zapalane jak chce się przejść,

szkoda mi było zatrzymywać kierowców i sobie przebiegłam jak sarenka :hahaha:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 16:23_________________________________________________

a oni mnie od tyłu, ciach :!:

Opublikowano

200 na głupim przejściu - tylko dla pieszych, zapalane jak chce się przejść,

szkoda mi było zatrzymywać kierowców i sobie przebiegłam jak sarenka :hahaha:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 16:23_________________________________________________

a oni mnie od tyłu, ciach :!:

Od tyłu powiadasz.... :rolleyes:

No, no... :gwizdanie:

Opublikowano

200 na głupim przejściu - tylko dla pieszych, zapalane jak chce się przejść,

szkoda mi było zatrzymywać kierowców i sobie przebiegłam jak sarenka :hahaha:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 16:23_________________________________________________

a oni mnie od tyłu, ciach :!:

zoofile.... :gwizdanie: żeby tak sarenkę od tyłu ... :kwasny:

Opublikowano

dziś piątunio a Miś zamiast wcześniej przyjechać to mi melduje, że będzie o 18 :wallbash: :wallbash:

w takim razie idę pod kołderkę

proszę się nie dziwić - nie spałam dzisiaj po nocy :no:

paaaaaaaaaaaaa

Opublikowano

:papa:

Ja też zaraz zawijam w smary :cool1:

Mam kurna nadzieję, że dzisiaj wrócę do domu swoim autem. :rolleyes:

Opublikowano

hard joke :

Przychodzi 70-letnia baba do ginekologa.

- Panie doktorze, mam okres...

- W pani wieku to niemożliwe, co pani mówi!

- Ale panie doktorze, cała moja bielizna jest poplamiona.

Lekarz zafrasowany bierze staruszkę na badanie. Długo się przygląda...

- I co panie doktorze? Okres?

- Nie proszę pani, to rdza ze spirali.

Opublikowano

hard joke :

Przychodzi 70-letnia baba do ginekologa.

- Panie doktorze, mam okres...

- W pani wieku to niemożliwe, co pani mówi!

- Ale panie doktorze, cała moja bielizna jest poplamiona.

Lekarz zafrasowany bierze staruszkę na badanie. Długo się przygląda...

- I co panie doktorze? Okres?

- Nie proszę pani, to rdza ze spirali.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

O ja pier.....

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 16:46_________________________________________________

Dobra, Panie i Pany.

Czas zawijać w smary :papa:

Miłego wieczorku

Opublikowano
:hi: wszytskim
Opublikowano

:hi: wszytskim

Kłysiu, mordo Ty moja :decayed: gdzie żeś był jak Cie nie było? :kox:

Opublikowano

Heloł :hi:

Opublikowano
:hi: Krzyś
Opublikowano

rdza ze spirali :polew:

cze Basiu :tongue4:

Opublikowano

siemka :wink4: - czyli :mysli: że dłuższy weekend :naughty: :naughty: :dance: :dance:

Opublikowano

kto ma to ma :gwizdanie:

Opublikowano

Bartek fure poskładałeś :cool1:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 18:13_________________________________________________

siemka :wink4: - czyli :mysli: że dłuższy weekend :naughty: :naughty: :dance: :dance:

Halloween

Opublikowano

kto ma to ma :gwizdanie:

trzeba się było uczyć :gwizdanie:

Opublikowano

Bartek czy przypadkiem nie opier...lałeś dziś na CB kogoś ok. godz. 11.30 róg Kolumny i Tomaszowskiej (od trupów piękne autaka wyzywałeś ) :polew: :polew: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 18:15_________________________________________________

kto ma to ma :gwizdanie:

trzeba się było uczyć :gwizdanie:

ja tylko po podstawówce ale ostatnio szczęście mam :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.