Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

A se wypije na te smutki :disgust:

:drinks:

Kimi nie smuć się - jakoś to będzie, jeszcze zainstalujemy tą Etkę :wink4: :wink4: :drinks:

No, to na pewno... :disgust:

Coś zjebałem, muszę jeszcze raz nagrać tę płytę, może się jakieś gówno nie nagrało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A se wypije na te smutki :disgust:

:drinks:

Kimi nie smuć się - jakoś to będzie, jeszcze zainstalujemy tą Etkę :wink4: :wink4: :drinks:

No, to na pewno... :disgust:

Coś zjebałem, muszę jeszcze raz nagrać tę płytę, może się jakieś gówno nie nagrało?

ewentualnie jest tak jak Tomek mówił, że na lapku nie chodzi - jutro sprawdzę na stacjonarnym :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem, co się nie nagrało... :disgust:

Jaka ze mnie d*pa wołowa...

Tu jest jeszcze jakis crack czy coś

[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 22:48_________________________________________________Fak!!!

Nagram jeszcze raz

[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 22:50_________________________________________________Także nie sprawdzaj, bo i tak nie pójdzie.

Nagram i podrzucę Ci drugą płytę.

[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 22:54_________________________________________________Kiedy będą foty... ? :confused4:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 23:01_________________________________________________I gadam sam do siebie jeszcze na dodatek... ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem jestem [br]Dopisany: 31 Październik 2010, 23:04_________________________________________________ale browarek już skończyłem i zaraz idę w "kimonko"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem jestem [br]Dopisany: 31 Październik 2010, 23:04_________________________________________________ale browarek już skończyłem i zaraz idę w "kimonko"

:D

Ja mam do zaliczenia jeszcze jedną Mariolke, własnie ją ładnie "rozebrałem" od góry... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem jestem [br]Dopisany: 31 Październik 2010, 23:04_________________________________________________ale browarek już skończyłem i zaraz idę w "kimonko"

:D

Ja mam do zaliczenia jeszcze jedną Mariolke, własnie ją ładnie "rozebrałem" od góry... :D

:naughty: :naughty: smacznego - spadam, narka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zdrówko :beer1:

[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 23:12_________________________________________________tez juz jestem po browarku

czas chyba na pierzynke :tongue4:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 23:13_________________________________________________Kimi co ty masz za Etke -jakąś skomplikowaną wersję :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zdrówko :beer1:

[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 23:12_________________________________________________tez juz jestem po browarku

czas chyba na pierzynke :tongue4:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 23:13_________________________________________________Kimi co ty masz za Etke -jakąś skomplikowaną wersję :naughty:

Nie nie, tylko kijowo ją wypaliłem, i nie chciała dziwka zaskoczyc :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7.2

Ale nagrałem ją bez cracka, a tam jest jakiś program, który coś tam emuluje, i bez tego nie działa :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z automatycznymi aktualizacjami tak :mysli: a nie masz problemów z tymi aktualizacjami ???[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 23:22_________________________________________________

7.2

Ale nagrałem ją bez cracka, a tam jest jakiś program, który coś tam emuluje, i bez tego nie działa :disgust:

a ha :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacje to wcale nie działają.

Chodzi o jakiś emulator chyba wirtualnego dycku, coby się wogóle uruchomiła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emulator to jest potrzebny by zainstalować chyba z obrazu płyty :mysli:

a jak masz płytę wypalona fizycznie to nie jest juz potrzebny zaden emulator dysku[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 23:32_________________________________________________nie ważne jak by sie nie chciała zainstalować to mogę udostępnić stabilna wersje bez żadnych wodotrysków :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, no widzisz.

A ja dzisiaj naraziłem się na smieszność, gdy moja wspaniała ETKA 7.2 nie dała się zainstalować... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...