Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

siemano wlasnie wrocilem ;) kurna jeszcze tylko te #@$ 150 klockow do warszawy i piwello ;) zdjecia beda poznym wieczorem jak dojade i sie ogarne :)

no nic lece szerokosci :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to szerokości Seba życzę ja właśnie ze stolycy wróciłem tylko ze leciałem na Kraków,a jutro wracam do łodzi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano wlasnie wrocilem ;) kurna jeszcze tylko te #@$ 150 klockow do warszawy i piwello ;) zdjecia beda poznym wieczorem jak dojade i sie ogarne :)

no nic lece szerokosci :P

Trzymam Cię za słowo :D

Szerokości, bo pewnie ciasno będzie na dojazdowych do Wawy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emulator to jest potrzebny by zainstalować chyba z obrazu płyty :mysli:

a jak masz płytę wypalona fizycznie to nie jest juz potrzebny zaden emulator dysku[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 23:32_________________________________________________nie ważne jak by sie nie chciała zainstalować to mogę udostępnić stabilna wersje bez żadnych wodotrysków :cool1:

czyli że :mysli: będę miał dwie wersje :dance: :dance: :dance: :drool: :drool: :drool:[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 21:24_________________________________________________

pany wybijcie sobie Etke na lapku z głowy

to samo Kimiemu klarowałem ale nie chciał słuchać :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany wybijcie sobie Etke na lapku z głowy

odpowiedz uzasadnij w minimum dwoch zdaniach zlozonych :D i ile dajesz jak ja zainstaluje na lapku ?? :D:P[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 21:26_________________________________________________a wogole dolecialem bylo luzno jak przy sraczce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiem w 3 słowach:

pier**licie głupoty[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 21:29_________________________________________________a, to dwa słowa :D

[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 21:29_________________________________________________Kurna, zesram się, a uruchomię Mariuszowi tą ETKĘ :disgust:

[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 21:30_________________________________________________pisałem wczoraj, że na płycie nie wypaliłem takiego cracka.

Ten crack uruchamia w tle usługę systemową, która jest wymagana do uruchomienia tejże ETKI, którą ja posiadam.

Sprawdziłem to na stacjonarnym, na którym mam ją zainstalowaną.

Więc kwestia na ten moment rozbija się o uruchomienie tej usługi na laptopie Mariusza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zaraz zainstaluje etke u sieb ie na lapku :D ina dajta mi chwila :P

Zdjęcia wrzuć... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wogole to pyk :P [br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 21:35_________________________________________________wstawie dzisiaj obiecuje tylko pozniej bo dotarlem dopiero musze naprawci prysznic i kran ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wogole to pyk :P [br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 21:35_________________________________________________wstawie dzisiaj obiecuje tylko pozniej bo dotarlem dopiero musze naprawci prysznic i kran ;)

:polew:

Co sie będziesz kąpał...

Szkoda czaasu...

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kłucić sie :naughty: ja mam Etke na lapku już prawie dwa lata i zadnych problemów nie mam i pracuje nawet na Viście :tongue4: :tongue4:

odpowiem w 3 słowach:

- próbowałem u siebie

:tongue4:

Sorry Bartek ale to oznacza jedno albo Etka do d*p.. albo lapek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedz uzasadnij w minimum dwoch zdaniach zlozonych :D i ile dajesz jak ja zainstaluje na lapku ?? :D:P

Bartek to mówisz że coś zarobiłem :mysli:[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 22:24_________________________________________________mam taką co nam wszystkim w zupełności wystarczy :polew: :polew: :polew: do naszych bryk oczywiście :good:[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 22:26_________________________________________________Bartek słyszałem że dysponujesz garażem,bo by przydało się płyn hamulcowy wymienić :mysli: można sie do ciebie uśmiechnąć kiedyś :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli u mnie zaskoczy 7.1 lub 7.2 to już zarobiłeś :naughty:[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 22:29_________________________________________________wole jak się panienka uśmiecha i puszcza oczko :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trzeba sprawdzić :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 22:32_________________________________________________bo mam stare próchno :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...