Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jeden pierun, i tak się pije bez popitki

no to pyk

Opublikowano
:decayed: czy w ten łikend to jakiegoś spota robimy :mysli:
Opublikowano

:decayed: czy w ten łikend to jakiegoś spota robimy :mysli:

Własnie może w ten następny, długi? :mysli:

Opublikowano

chyba, że w Zgierzu :decayed:

Jak dla mnie - :good:

Opublikowano

jeden pierun, i tak się pije bez popitki

widze, że się rozumiemy :decayed:

Opublikowano

mówię w zgierzu bo my nie będziemy mieć kierowcy na niedzielę, w sobotę idziemy na skromne urodzinki :decayed::drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

Dobra, widzę, że macie fazę już i nie pogadamy dzisiaj... :D

Opublikowano

Dobra, widzę, że macie fazę już i nie pogadamy dzisiaj... :D

:mysli: :mysli: mamy fazę - oglądam przecież film, gdyby nie było fazy to ani TV ani NET by nie było :no: :no:

Opublikowano

Dobra, widzę, że macie fazę już i nie pogadamy dzisiaj... :D

:mysli: :mysli: mamy fazę - oglądam przecież film, gdyby nie było fazy to ani TV ani NET by nie było :no: :no:

No o tym mówiłem właśnie... :cool1:

Opublikowano

Kimi Jak tam "Crunk" - ja już scholowałem 2 część :naughty: :naughty:

Opublikowano

Kimi Jak tam "Crunk" - ja już scholowałem 2 część :naughty: :naughty:

2 minuty zostały :dance:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 23:20_________________________________________________A, i napisy muszę ściągnąć...

Opublikowano

ja z Ares-a ściągnąłem z lektorem :punk: :punk: :punk:

Opublikowano

ja z Ares-a ściągnąłem z lektorem :punk: :punk: :punk:

Ja wolę oryginalne wersje z napisami

Opublikowano

oczywiście obie części :wink4: i Transportera również wszystkie :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 23:23_________________________________________________znaczy :mysli: wolisz pod szlifować swój :tongue4:

Opublikowano

I już ! :D

[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 23:24_________________________________________________

oczywiście obie części :wink4: i Transportera również wszystkie :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 23:23_________________________________________________znaczy :mysli: wolisz pod szlifować swój :tongue4:

No, powiedzmy ;)

Transporter to jest kosa :D

Szczególnie 3 część - Audi A8, jazda przez pół Europy i za***ista Ukraineczka ;)

Opublikowano

I już ! :D

:wallbash: :wallbash: no ja też już nic nie mam :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 23:25_________________________________________________

I już ! :D

[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 23:24_________________________________________________

oczywiście obie części :wink4: i Transportera również wszystkie :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 23:23_________________________________________________znaczy :mysli: wolisz pod szlifować swój :tongue4:

No, powiedzmy ;)

Transporter to jest kosa :D

Szczególnie 3 część - Audi A8, jazda przez pół Europy i za***ista Ukraineczka ;)

w 2 też jest A8 tylko że chyba zwykła a w 3 to już S8 chyba :naughty: :naughty:

Opublikowano

Hehe, ja nieustająco pukam drugą Mariolkę...

Tfu, wróć.

Pykam ;)

[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 23:31_________________________________________________Chyba w obu jest S8 :mysli:

A w jedynce 750i :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.