Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

I już ! :D

[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 23:24_________________________________________________

oczywiście obie części :wink4: i Transportera również wszystkie :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 23:23_________________________________________________znaczy :mysli: wolisz pod szlifować swój :tongue4:

No, powiedzmy ;)

Transporter to jest kosa :D

Szczególnie 3 część - Audi A8, jazda przez pół Europy i za***ista Ukraineczka ;)

ta ruda? :slina: :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

I już ! :D

[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 23:24_________________________________________________

oczywiście obie części :wink4: i Transportera również wszystkie :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 23:23_________________________________________________znaczy :mysli: wolisz pod szlifować swój :tongue4:

No, powiedzmy ;)

Transporter to jest kosa :D

Szczególnie 3 część - Audi A8, jazda przez pół Europy i za***ista Ukraineczka ;)

ta ruda? :slina: :slina:

Eheeeś...

Fajna dupeczka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no ... ona nawet mnie się podoba :gwizdanie:

muszę się przypatrzeć jak będę zaliczał 3 część :decayed: :decayed: :wink4: :wink4:

ale raczej dla mnie nie :no:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 23:40_________________________________________________ale przecież o gustach się nie dyskutuje :tongue4: :tongue4: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jednak nie :no: :no:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 23:44_________________________________________________to już bardziej z 1 części Crank-a :slina: :slina: :slina: tamta to była mniamniusia :slina: :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jednak nie :no: :no:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 23:44_________________________________________________to już bardziej z 1 części Crunk-a :slina: :slina: :slina: tamta to była mniamniusia :slina: :slina:

Obejrzysz Transportera 3 - zmienisz zdanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opanujcie się - proszę :notworthy: no co ma w sobie :wallbash:

Mariusz - prawdziwego piekna nie widać "na zewnątrz"

Trzeba się dobrze przyjrzeć, by dostrzec to, co sprawia, że kobieta ma "to coś" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn. że ona jest nie naturalna

VvMi.jpg

hhhhheeeeellllllloooooooołłłłłłłłłłłłłł :wallbash:

[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 23:54_________________________________________________wiem wiem , że blondyna to każdemu facetowi się podoba :gwizdanie: ale ona też "coś" ma :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego nikt nie powiedzial :cool1:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 23:56_________________________________________________znaczy się że jest nienaturalna :wink4:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 23:58_________________________________________________ehhh, idę już bo mi tu laski przyszło oceniać na noc :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 23:59_________________________________________________udanej nocki :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondynki?

PROSZĘ BARDZO:

charlize-theron-19.jpg[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 00:00_________________________________________________Charlize Theron

Najpiękniejsza aktorka wg. mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia :wink4: jak by co

Pm0ui.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ale po zastanowieniu....

:sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charlize Theron - Kimi doceniam piękno o którym mówisz :good:[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 00:03_________________________________________________od "Adwokata Diabła" :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charlize Theron - Kimi doceniam piękno o którym mówisz :good:

Noooo....

Ja też bym chętnie "docenił" jej piękno.... ;)

[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 00:04_________________________________________________A tu masz moją "femme fatale", moją Nemezis, mój największy obiekt pożądania, moją kobietę idealną - Alicię Keys:

alicia_keys.jpg

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...