Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na 73 bitach pojdzie tylko bedziesz musial malego pacha dograc ;)[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 11:44_________________________________________________koszta sa rozne w zaleznosci od rocznika :)

W WK ?

Coś Ty, koszty rejestracji są jednakowe :blink:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

rejestracja 240 ale gorzej z ubezpieczeniem:) pewnie wyniesie mnie z 3 albo lepiej bo ja jeszcze mam wzwyzke za wiek

Opublikowano
  • Autor

wedlug mnie nie sa :) rejestracji moze tak ale samego urzedu celnego czyli akcyza nie :)

Opublikowano

rejestracja 240 ale gorzej z ubezpieczeniem:) pewnie wyniesie mnie z 3 albo lepiej bo ja jeszcze mam wzwyzke za wiek

Dokładnie 265 :D

Do tego recykling 500.

No,a tłumaczenia i akcyza - to już kwestia zmienna

Opublikowano
:bry: wszystkim
Opublikowano

Widzę, że wielki ch... będzie z tą ETKĄ na Win7 :confused4:

Kufa, miałem gdzieś płytę z XP i mi wcięło.

A tak, to bym miał ETKE u siebie na Ubuntu... :confused4:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

:bry: wszystkim

Siema, chriss :hi:

Opublikowano
  • Autor

Kimi da sie postawic na win 7

ustaw tryb zgodniosci z win xp i odpalaj jako admiistrator

a jesli nie zatrybi poszukaj patcha jest na bank i na bank dziala :)

Opublikowano
Kimi da sie postawic na win 7

ustaw tryb zgodniosci z win xp i odpalaj jako admiistrator

A widzisz, cwaniaczku... :cool1: o tym nie pomyślałem... :no:

Opublikowano

Znaczy ja na innej zasadzie trochę bo ja pow do ilu chce auto i on mi daje auto gotowe do rejestracji ze wszystkimi opłatami bo on przez swoja firme to auto przezuca wiec ja dostaje fakture nie ide do skarboki ani nigdzie indziej tylko do wydzialu komunikacji

Opublikowano

Znaczy ja na innej zasadzie trochę bo ja pow do ilu chce auto i on mi daje auto gotowe do rejestracji ze wszystkimi opłatami bo on przez swoja firme to auto przezuca wiec ja dostaje fakture nie ide do skarboki ani nigdzie indziej tylko do wydzialu komunikacji

A, to tak jak i ja kupowałem dokładnie.

No to w WK 265 peeleneów, a po 30 dniach idziesz po twardy dowód i finito :D

Opublikowano
  • Autor

tak sprytnie ;) no spoko :)

Opublikowano

Witajcie jestem tutaj nowicjuszem tak samo jak z samochodem kupiłem dopiero w piątek a jeszcze nie miałem okazji jeździć. Jak będzie tylko jakiś spocik postaram się zjawić i bliżej poznać. Pozdrawiam Tomek

witam nowego kolege :hi:

Opublikowano

dokładnie tak no ale teraz musze czekac a auto stoi[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 11:54_________________________________________________witam chriss

Opublikowano

To chyba będzie pierwsza B7 ? :mysli:

Opublikowano

duzo a4 jest w Łodzi ktorych właściciela sa na forum

Opublikowano
  • Autor

b7 bedzie 2 :)

Opublikowano

a nie wiem czy pierwsza nie znam jeszcze towarzystwa:)

Opublikowano

trochę jest tylko mało sie ujawnia :wink4:

szczególnie B5

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.