Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Idę wszamać kolacyjkę.

Dziś szef kuchni serwuje: tuńczyka w kawałkach w oleju roślinnym... mmmm... :slina:

:>

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czyli konserwa :polew: :polew: :polew: :polew:

ale misiek też uwielbia :tongue4:[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 22:54_________________________________________________ewentualnie HICIOR dla niego "makrela w sosie pomidorowym" :slina: :slina: :slina::good: :good:

Opublikowano

czyli konserwa :polew: :polew: :polew: :polew:

ale misiek też uwielbia :tongue4:[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 22:54_________________________________________________ewentualnie HICIOR dla niego "makrela w sosie pomidorowym" :slina: :slina: :slina::good: :good:

A tam zaraz konserwa... nie liczy sie opakowanie, liczy się wnętrze :D

Opublikowano

możecie przestać tak o tym jedzeniu ? :gwizdanie:

Opublikowano

możecie przestać tak o tym jedzeniu ? :gwizdanie:

A co? :tongue4:

Głodna? :>

Opublikowano

możecie przestać tak o tym jedzeniu ? :gwizdanie:

A co? :tongue4:

Głodna? :>

nooo... :embarrassed:

Opublikowano

No nie masz tam nic w lodóweczce? :cool1:

Opublikowano

mam... ale na diecie jestem :disgust:

Opublikowano

mam... ale na diecie jestem :disgust:

No na diecie, a nie na głodówce chyba?

To jakis serek zapodaj, albo owocka... :naughty:

Opublikowano

a tam ... trzeba być twardym a nie miętkim :kox:

dam radę :wink4:

Opublikowano

narobiłeś smaka, my też szarpiemy "kolacyjkę": zimne nóżki-drobiowe, kurczak faszerowany i papryczka konserwowa :tongue4:

Opublikowano

a tam ... trzeba być twardym a nie miętkim :kox:

dam radę :wink4:

Tylko nie przegnij. :cool1:

Organizmowi trzeba dostarczyć odpowiednią ilość witamin, białka, minerałów.

Dieta dietą, ale nie można sobie zrobić "kuku" :no:[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 23:09_________________________________________________

narobiłeś smaka, my też szarpiemy "kolacyjkę": zimne nóżki-drobiowe, kurczak faszerowany i papryczka konserwowa :tongue4:

No i kto tu komu robi smaka kurczakiem faszerowanym? :slina:

Opublikowano

narobiłeś smaka, my też szarpiemy "kolacyjkę": zimne nóżki-drobiowe, kurczak faszerowany i papryczka konserwowa :tongue4:

:slina: :slina: :slina:

Opublikowano

a my mieliśmy dzisiaj sałatkę owocową z amaretto :tongue4: :tongue4: :tongue4:

bomba witaminowa


Opublikowano

a tam ... trzeba być twardym a nie miętkim :kox:

dam radę :wink4:

Tylko nie przegnij. :cool1:

Organizmowi trzeba dostarczyć odpowiednią ilość witamin, białka, minerałów.

Dieta dietą, ale nie można sobie zrobić "kuku" :no:

luzik ... :cool1:

takie tam oczyszczanie organizmu :gwizdanie:

Opublikowano

a tam ... trzeba być twardym a nie miętkim :kox:

dam radę :wink4:

Tylko nie przegnij. :cool1:

Organizmowi trzeba dostarczyć odpowiednią ilość witamin, białka, minerałów.

Dieta dietą, ale nie można sobie zrobić "kuku" :no:

luzik ... :cool1:

takie tam oczyszczanie organizmu :gwizdanie:

Tak, tak, tylko nie oczyść go za bardzo... :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 23:16_________________________________________________

dobra, my zawijamy na nasze 160x220 :naughty:

Uuuu, niezłe lotnisko tam macie.... :naughty:

Jest gdzie.... się wyspać... :cool1:

Opublikowano

nioooo i nie tylko :naughty:

No COŚ TY ? :naughty:

Opublikowano

dobra, my zawijamy na nasze 160x220 :naughty:

porządny warsztat to podstawa :good::naughty:

ja też już lecę ... :wink4:

Pzdr!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.