Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

my tu gadu gadu, a chińczycy się rozmnażają :gwizdanie:

wracam do pracy :disgust:

i PKB spada !!! :blink:

[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 13:15_________________________________________________Samo życie :tongue4: :

1289153226_by_Zuczek37_500.jpg

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

hehehe ja tak nie mam :D:decayed:

Opublikowano

:laghing2: :laghing2: :laghing2::laghing2::laghing2::laghing2::laghing2:

1288551676_by_hubert1995b_500.jpg[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 13:37_________________________________________________

hehehe ja tak nie mam :D:decayed:

To znaczy?

Brzydkie też Cię nie chcą? :polew:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 13:41_________________________________________________chriss, nie czaj się, widzę Cię :naughty:

Opublikowano

o ty :tongue4:

[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 14:00_________________________________________________witam :hi:

Opublikowano

o ty :tongue4:

He he :naughty:

Nic się nie ukryje... :gwizdanie:

Opublikowano

Kimi ty to dedektyf :polew: jestes :cool1:

Opublikowano
Kimi, chriss i 0 Gości przegląda ten wątek.

Taki ze mnie "detektyf", jak z koziej d*py trąba :decayed:

Opublikowano

tak też pomyślłem :tongue4:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 14:09_________________________________________________Seba co ty tam potrzebujesz z tej nieszczęsnej Etki :naughty:

Opublikowano

tak se :mysli: czy przypadkiem Seba nie zmienił niepotrzebnie tego aku. :wink4:

Opublikowano

Siema Mario :papa:

Opublikowano

Siema Mario :papa:

już go nie ma

pojawił się i zniknął

ja też robię spadówę do lekarza z adasiem

narka

Opublikowano

:papa:

Siema Misiowa...

:papa:

Papa Misiowa...

Opublikowano
  • Autor

tak se :mysli: czy przypadkiem Seba nie zmienił niepotrzebnie tego aku. :wink4:

aku juz jest nowy i byl potrzebny alternator jest w porzadku ma ponad 14 v ladowania takze norma

aku mial ok 5 lat ;) i byl za maly nie domagal juz po troszku

widze roznice :) ikonki sie szybko zapalaja i gasna ;) tylko ten rozrusznik teraz blokuja sie szczotki takie

mam wrazenie juz tak sie zbieralem rok temu z tym bo problem pojawial sie w zime jak temp spadla ;)

i dzisiaj dopiero za 3 razem ;) zakrecil takze co sie odwlece to nie uciecze :)

Opublikowano

Seba prawdopodobnie tulejki (panewki) ewentualnie jeszcze profilaktycznie szczotki i będzie jak nowy :good:

I kaska jeszcze zostanie na parę butli whisky :naughty::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Seba prawdopodobnie tulejki (panewki) ewentualnie jeszcze profilaktycznie szczotki i będzie jak nowy :good:

I kaska jeszcze zostanie na parę butli whisky :naughty::tongue4:

czy ha wiem ile cos takiego ?? widzialem uzywka na allegro 250 pln

Opublikowano

Seba prawdopodobnie tulejki (panewki) ewentualnie jeszcze profilaktycznie szczotki i będzie jak nowy :good:

I kaska jeszcze zostanie na parę butli whisky :naughty::tongue4:

czy ha wiem ile cos takiego ?? widzialem uzywka na allegro 250 pln

wiesz z używka to może być różnie,nie wiadomo na co się trafi-a tak to masz prktycznie nówke

Opublikowano
  • Autor

no tylko za ile ;) ciekawe ile w warszawie bedzie to kosztowalo :P

Opublikowano

Wiesz ja parę lat temu w vectrze naprawiałem rozrusznik,zostawiłem auto na 2-3godz.

w łodzi chyba na ul.Praskiej jak chcesz to mogę ci namiar jakiś podesłać zawsze można zadzwonić i sie zorientować.

ja byłem zadowolony i nawet jakoś nie drogo było. :good:

Opublikowano
  • Autor

nie chyba nic mi to nie da ogarne to jakos tu w warszawie

Opublikowano

dzwoniłem do tego gościa co ja robiłem powiedział oriętacyjnie 160PLN to była ul.suwalska.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.