Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kolejny mms od Kimi-ego, się troszkę rozbawiło towarzycho :naughty: :naughty:

images.jpg

Opublikowano

powinni wywalić Beatkę paskudę :sick3:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 22:39_________________________________________________

kolejny mms od Kimi-ego, się troszkę rozbawiło towarzycho :naughty: :naughty:

images.jpg

Misieeeeek :bicz3:

Opublikowano
  • Autor

kolejny mms od Kimi-ego, się troszkę rozbawiło towarzycho :naughty: :naughty:

images.jpg

:decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 22:41_________________________________________________odpalam 5 stereronik do karty graficznej :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

Dooobraaanoc :)

Mama nie dobranoc tylko przełącz sobie na Tvp 2 - "Nigdy w życiu"

Opublikowano

dobra dzięki, ale z wami się żegnam

Opublikowano

dobra dzięki, ale z wami się żegnam

Pa Pa - tylko grzecznie mi tam - ja wiem, że z oszczędności śpicie z lekarzami na jednym łóżku ale :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Opublikowano
  • Autor

heehe :D Kasiu nie spac zwiedzac :P

Opublikowano

heehe :D Kasiu nie spac zwiedzac :P

Seba dajmy Kasi wyspać się w pracy :polew: :polew: , :drunk:PYK :drunk:

Opublikowano
  • Autor

jasne PYYYYYYYYYYYYYYYK

Opublikowano

Nooooooooooooooo i nasz Kimi wrócił :good: :good:

ale widzieliśmy że było na bogato :naughty: - nawet chyba się dziwimy, że już wróciłeś :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

KIMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII dawaj fotyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Opublikowano

zaraz napisze że nie miał czasu albo reszt sie prześwietliła :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 23:01_________________________________________________ :mysli: albo to nie był Kimi tylko jego żona :mysli::polew: :polew: :polew: :polew: - zalogowany był Kimi :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

o lol Kimiego zona ................ :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: nie powiem co mu zrobila :D [br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 23:06_________________________________________________Kimi wyrwal Warzywo :D

Opublikowano

o lol Kimiego zona ................ :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: nie powiem co mu zrobila :D

k**wa ontrukcja by ła?

O foki sie pytać !!!

Ja jebe ake jstem najebany :D

zdjecia juro bi dfzisiaj nie zram,

zgram

Opublikowano
  • Autor
:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

co k**wa

napić sie nie można[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 23:26_________________________________________________ :wink4:

Opublikowano

o lol Kimiego zona ................ :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: nie powiem co mu zrobila :D

ku***a ontrukcja by ła?

O foki sie pytać !!!

Ja jebe ake jstem najebany :D

zdjecia juro bi dfzisiaj nie zram,

zgram

oojjjjooojjjjj znaczy :wink4: impreza firmowa się udała :polew: :polew: tak czy inaczej czekamy na resztę fotek :good: :good:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 23:28_________________________________________________nie wiem :mysli: możemy coś :drunk:PYK :drunk: :?: :?: :?:

Opublikowano

o lol Kimiego zona ................ :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: nie powiem co mu zrobila :D

ku***a ontrukcja by ła?

O foki sie pytać !!!

Ja jebe ake jstem najebany :D

zdjecia juro bi dfzisiaj nie zram,

zgram

oojjjjooojjjjj znaczy :wink4: impreza firmowa się udała :polew: :polew: tak czy inaczej czekamy na resztę fotek :good: :good:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 23:28_________________________________________________nie wiem :mysli: możemy coś :drunk:PYK :drunk: :?: :?: :?:

eee...

zywiec->tyskie+szisza->absolut->zoladkowa+sok jablkowy->lech

tyle pamietam..

to teraz pyk to noe jest chyba dobtra idea, co?

[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 23:31_________________________________________________kurwa skad ja mam 31 postów?

ja jebe, laptop mi ucieka gdzies w lewop

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.