Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no a ja w pierwszej 5 a 20 wypada porywacza :P

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja wylatam do kokona :hi: - Seba jak znajdziesz chwilkę to cyknij światełko :wink4:

Opublikowano

witam,a gdzie wszscy :hi:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 01:36_________________________________________________MARIUSZ WSZYSTKIEGO NAJLPESZEGO

:drunk::kwiatek::drunk::kwiatek::drunk::kwiatek::drunk::kwiatek::drunk::kwiatek::drunk:

Opublikowano

byłem dzisiaj w Łodzi, ale jak wracałem to mgła była za duża

Opublikowano

witam,a gdzie wszscy :hi:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 01:36_________________________________________________MARIUSZ WSZYSTKIEGO NAJLPESZEGO

:drunk::kwiatek::drunk::kwiatek::drunk::kwiatek::drunk::kwiatek::drunk::kwiatek::drunk:

:bry:

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: chriss :wink4:

Opublikowano

Witam :hi:

Ale się szczochrałem wczoraj :sick3:

Opublikowano

Kimi, pijoku nie czaj się :evil: :evil: :evil:

dawaj fotki

Opublikowano

Kimi, pijoku nie czaj się :evil: :evil: :evil:

dawaj fotki

Muszę poczekać, aż mi kolega przyśle mailem, bo on miał aparat (ja tylko jakieś niby zdjęcia zrobiłem telefonem)

Opublikowano
  • Autor

ja tez sie chyba wczoraj zepsulem troche ;)[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 09:11_________________________________________________ale powiem Ci Kimi ze w sumie spoko masz te foczki tam :D dawaj wieksze zdjecia bo zapowiada sie naprawde fajnie :P

Opublikowano

ja tez sie chyba wczoraj zepsulem troche ;)[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 09:11_________________________________________________ale powiem Ci Kimi ze w sumie spoko masz te foczki tam :D dawaj wieksze zdjecia bo zapowiada sie naprawde fajnie :P

Spoko to mało powiedziane, byś je zobaczył na żywo... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dawaj zdjecia

:gwizdanie:

Opublikowano

dawaj zdjecia

:gwizdanie:

No przecież napisaem już - aparat ma kolega, ma mi wysłać na maila. :no:

Opublikowano
  • Autor

no wiem wiem budz kolege niech wysyla :D

Opublikowano
1289330549_by_Deratyzator_500.jpg
Opublikowano
  • Autor

ta widzialem w tv mowili :)

Opublikowano

o godź 8:00 odbyła się część oficjalna: huczne wejście do sypialni, odśpiewanie sto lat, mały szampanik od adasia, duuuuży ode mnie, 35 róż, tort, dmuchanie świeczek, wyjściowy sweterek i ... bilety na koncert COMA :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

o godź 8:00 odbyła się część oficjalna: huczne wejście do sypialni, odśpiewanie sto lat, mały szampanik od adasia, duuuuży ode mnie, 35 róż, tort, dmuchanie świeczek, wyjściowy sweterek i ... bilety na koncert COMA :decayed: :decayed: :decayed:

:good: :good: :good:

Jeszcze raz WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!

A kluczyki do białego Avanta B7 wręczysz mężowi wieczorem, w trakcie kolacji we dwoje? :naughty:

Opublikowano
:hi:STO LAT BYKU :drunk:
Opublikowano
  • Autor

heheheh :D wszystko pieknie tylko czemu o 8ej rano :P:wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

o to chodziło, jak ja wrócę z pracy a misiek będzie jeszcze spał, to był taki mały nalot na niego :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.