Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

A Bad Boys II widział kolega.... :gwizdanie:

Ta to jest dopiero sucza... :naughty: :naughty:

Gabrielle-Union-3.jpg[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 23:59_________________________________________________

Proszę, i nie krępuj się... :gwizdanie: :naughty:

gabrielle-union.jpg[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 00:01_________________________________________________Gabrielle Union, jakbyś potrzebował więcej "materiałów" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

tyle ze ona to juz kaput jest raczej :/ [br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 00:03_________________________________________________siema Cris

ale kurde halley berry naprawde roztapia lody sniegi i kur#@#$@ wszystko inne w tym stroju kobiety kot... masakra tylko striptizerki sie tak ruszaja :P [br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 00:04_________________________________________________tzn ja nie wiem koledzy mowili :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Ci się pomyliła z Aaliyah :blink:[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 00:05_________________________________________________

Tu ją masz jeszcze w scenie z takiego filmu z MArtinem Lawrencem, tytułu nie pamiętam:

Gabrielle Union Lapdance

:D[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 00:07_________________________________________________

brywieczór erotospamowicze :hi:

Siemka chriss :papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty ja nie wiem gdzie Ty tam ML widziales ale to jest jak na moj gust cradle to the grave :D :D :D albo jakos tak

co ja bym dal zeby moja miala przeszkolenie na rurce ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty ja nie wiem gdzie Ty tam ML widziales ale to jest jak na moj gust cradle to the grave :D :D :D albo jakos tak

co ja bym dal zeby moja miala przeszkolenie na rurce ....

No może mi się filmy pojebały, nie wiem, niedawno leciał chyba właśnie na TVN czy gdzieś :D

Słuchaj, no to na co czekasz, Ty dajesz rurkę - ona tańczy... :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhahaha ta jasne a pozniej sie obudzilem z reka w nocniku :D albo jak kiedys w soho z piwem w reku :D to sie zdziwilem :D:naughty: :naughty: :naughty: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Kimi kopsnij szluga na ware ;):DPYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYK

medium_smoking%20penis.jpg

:laghing2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: dzieki chyba sobie jutro kupie fajki tylko jak kupie to zaczne palic :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: dzieki chyba sobie jutro kupie fajki tylko jak kupie to zaczne palic :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Może ona Cię poczęstuje?

1.jpg

:D

chriss, ja będę pewnie robił w przyszłym tygodniu, bo wymieniam końcówki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo przed chwilką wracałem z Tomaszowa i wpierdoliłem sie w galanty dół,wydaje mi sie ze trochę zaczeło zaciągać w prawo. :wallbash: i dobrze by było sprawdzić czy wszystko oki by w zimę nie był problema :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee ma troche za male :P pozatym chyba jednak teraz bym wolal zeby kobietka nie palila :D

Małe, małe....

Byś ją pukał aż by furczało, jakby co.... :naughty:[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 00:28_________________________________________________

bo przed chwilką wracałem z Tomaszowa i wpierdoliłem sie w galanty dół,wydaje mi sie ze trochę zaczeło zaciągać w prawo. :wallbash: i dobrze by było sprawdzić czy wszystko oki by w zimę nie był problema :wink4:

:blink:

Uuuu, niedobrze...

[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 00:29_________________________________________________

Seba, ta lepsza?

smoking-fetish-4.jpg

:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku***a Kimi :D:jerk::ad::jerk::ad::jerk::wstydliwy::ad::wstydliwy::jerk: :jerk: :jerk::wstydliwy::ad:

No co, no co... :embarrassed:

Ładniutka jest.... chętnie bym z nią.... zapalił.... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...