Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chriss sie by po spocił jak mu sie zawiecha nie rozpadnie hehehe :wallbash:[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 12:30_________________________________________________musze zaraz oblukać fele czy sa nie pokrzywione,ale ciągle pada ;(

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

my jutro nie możemy :no: idziemy na koncert S.D.M. :gwizdanie: chyba na 18.00 więc bida ;( ;( ;( ;( ;( ;(

a 25.11.2010 na koncert mojej ulubionej kapeli :punk: COMA :punk:

Opublikowano

A w poniedziałek do Diag-serwis na zbadanie :mysli:

Opublikowano

No dobra, to będziemy się na bieżąco ustawiać, jak się da, to się spocimy.

Opublikowano

Podobno ma być ładna pogoda jutro :good:

Opublikowano

Podobno ma być ładna pogoda jutro :good:

O, to by było świetnie, bo bym sobie zrobił ten zatrzask maski, wymienił żarówkę (nie mam prawej pozycji, się okazało wczoraj :gwizdanie: ), może kupię nowe pióra wycieraczek i wymienię, chociaż te jeszcze nie mażą :mysli:

Opublikowano

A w poniedziałek do Diag-serwis na zbadanie :mysli:

może spotkasz się tam moim kolegą :tongue4:

Opublikowano

niewielka rzecz a cieszy

DSC06253.jpg

:dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

a na przyszły tydzień może następna część tj. 2szt. - 1 przy filtrze powietrza, 2- zasłonięcie prawej strony :wink4: :wink4:

Opublikowano

niewielka rzecz a cieszy

DSC06253.jpg

:dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

a na przyszły tydzień może następna część tj. 2szt. - 1 przy filtrze powietrza, 2- zasłonięcie prawej strony :wink4: :wink4:

Hmm, nie widziałem do tej pory AVF-a pod maską, więc... na co mam patrzeć? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

hmm no wlasnie na co ?? bo u mnie jest identycznie :D [br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 13:40_________________________________________________hmm nowa pokrywka silnika ?? z ladnymi zaslepkami dziur na sruby ?? [br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 13:41_________________________________________________ :mysli: :mysli: :mysli:

hmm pokrywa nad aku ??

Opublikowano

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

wcześniej przy podszybiu nie było osłony - wszystkie bebechy były na wierzchu, aż nie chciałem zaglądać pod maskę.

Opublikowano

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

wcześniej przy podszybiu nie było osłony - wszystkie bebechy były na wierzchu, aż nie chciałem zaglądać pod maskę.

Też tak na to właśnie nieśmiało stawiałem, ale nie chciałem wyjść na laika, co się nie zna :D

Nie no, klasa :good:

Opublikowano
  • Autor

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

wcześniej przy podszybiu nie było osłony - wszystkie bebechy były na wierzchu, aż nie chciałem zaglądać pod maskę.

:blink: :blink: :shocked: :shocked: jak to ???

to w b6 przeciez jest w standardzie moze Ci ktos ukradl ?? :P[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 13:44_________________________________________________dziwne a ta uszczelke gumowa na grodzi miales ?? jesli tak to musiala byc tez ta pokrywka [br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 13:46_________________________________________________moze wypadla podczas jazdy :P;)

Opublikowano

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

wcześniej przy podszybiu nie było osłony - wszystkie bebechy były na wierzchu, aż nie chciałem zaglądać pod maskę.

:blink: :blink: :shocked: :shocked: jak to ???

to w b6 przeciez jest w standardzie moze Ci ktos ukradl ?? :P

:no: :no: :no: sprawdzałem dokładnie - w moim niestety nie wyszło z fabryki z tą osłoną więc dlatego to chciałem założyć - pan księgowy w Ingolstadt wywalił to żeby było taniej :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

heheh e :D dziwne kurde te audice wychodza w takich wersjach ze trzeba sie mocno zastanawiac czemu :D no bo czemu u Ciebie nie ma jak masz bogatsza wersje i mocniejsza niz moja a u mnie jest :)

Opublikowano

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

wcześniej przy podszybiu nie było osłony - wszystkie bebechy były na wierzchu, aż nie chciałem zaglądać pod maskę.

:blink: :blink: :shocked: :shocked: jak to ???

to w b6 przeciez jest w standardzie moze Ci ktos ukradl ?? :P

:no: :no: :no: sprawdzałem dokładnie - w moim niestety nie wyszło z fabryki z tą osłoną więc dlatego to chciałem założyć - pan księgowy w Ingolstadt wywalił to żeby było taniej :polew: :polew: :polew: :polew:

a wczoraj żeśmy z Sebą pili za pomyślność Panów z Ingolstadt... co za ironia... :decayed:

Opublikowano

:gwizdanie: "dziwny jest ten świat" :gwizdanie: :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 13:50_________________________________________________ostatecznie celuję w coś takiego :wink4:

24dd9656556ae507med.jpg

myślę, że będzie gitez majonez :naughty:

Opublikowano
  • Autor

hehe no ladnie wyglada nie powiem :) czyli brakuje dwoch boczkow ;)

Opublikowano

hehe no ladnie wyglada nie powiem :) czyli brakuje dwoch boczkow ;)

tylko nie pisz, że u ciebie też to jest :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

no dobra to nie napisze :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.