Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nie czaje się:) komputer jest cały czas włączony przez co ja jestem zalogowany:) a ja pracuje w tym czasie

pracujesz powiadasz co robisz ??

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie czaje się:) komputer jest cały czas włączony przez co ja jestem zalogowany:) a ja pracuje w tym czasie

:wink4:

Luzik, żartowałem :D

Nie musisz się tłumaczyć :D[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 23:11_________________________________________________

Yyyy, pracujesz w sobotę, o tej godzinie? :blink:

Opublikowano

napewno odezwe sie jak juz bede mial auto tj kolo wtorku srody i moze jakis wtedy spocik uda sie zorganizowac w weekend co prawda jade do warszawy ale wcesnie w niedziele wracam[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 23:12_________________________________________________jestem geodeta, wiec caly czas sobie mapki robie jak mam chwile a ze auta brak wiec trzeba sie czyms zajac

Opublikowano

Seba, chyba o tym samym myślimy? :naughty:

Ale niech Tomek potwierdzi... :decayed:[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 23:13_________________________________________________

Aaa, widzisz, geodeta.

Stawiałem na freelancera programistę albo grafika.

No cóż, przestrzeliłem... :gwizdanie:

Opublikowano

o tym co myslicie pozniej jak Kobitka wroci od siostry:P

Opublikowano

Nosz kufa, co to za reklama kontekstowa do słowa "grafika" - kawa Tchibo? :blink:

Opublikowano

ja sie bawie w cadzie co jedynie dalej sie nie zaglebia bo co za duzo to nie zdrowo:)

Opublikowano

o tym co myslicie pozniej jak Kobitka wroci od siostry:P

Nie, nie , chodziło mi o to, że obaj z Sebą zastanawialiśmy się nad tym, że pracujesz teraz.

No i mnie do głowy przyszło własnie to, że jesteś freelancerem i wydaje mi się, że Sebie też.

Dlatego napisałem, że "chyba myslimy o tym samym".

Ale podoba mi się Twój tok rozumowania... :polew:

Opublikowano

:hi:

Wróciłem :gwizdanie:

Jak ja lubię impry rodzinne, gdzie wszyscy łoją, a ja trzeźwy, bo autem :decayed:

znam ten ból, byliśmy u znajomych i jak zwykle: ;( misiek :drunk:, a ja :gwizdanie:

Opublikowano

no to może się nadam do Waszego gron :>

Opublikowano

:hi:

Wróciłem :gwizdanie:

Jak ja lubię impry rodzinne, gdzie wszyscy łoją, a ja trzeźwy, bo autem :decayed:

znam ten ból, byliśmy u znajomych i jak zwykle: ;( misiek :drunk:, a aj :gwizdanie:

Ale to nie bolało, czułem się jak widz na kabaretonie :D

[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 23:20_________________________________________________

no to może się nadam do Waszego gron :>

Jeśli lubisz Audi i dupeczki - na pewno :D

Żartowałem :D

A czemu masz się nie nadać?

Opublikowano

taki los kierowców :angry:

ale za to teraz grzaniec :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Dupeczki a i owszem a o audi nic jeszcze nie wiem, wiec jak bede mial problem bede sie radzil :)

Opublikowano
Dupeczki a i owszem

No i prawidłowo.

Ale damskie ma się rozumieć? :naughty:

Opublikowano

Damskie, damskie oczywiscie

Opublikowano

taki los kierowców :angry:

ale za to teraz grzaniec :kox: :kox: :kox:

Ja dzisiaj pauzuję :gwizdanie:

Damskie, damskie oczywiscie

Nie no, tak dla pewności spytałem :gwizdanie:

Opublikowano
Dupeczki a i owszem

No i prawidłowo.

Ale damskie ma się rozumieć? :naughty:

kimi, nie stawiaj tomka w złym świetle pytając czy damskie, ale z deugiej strony każdy ma prawo do miłości...[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 23:29_________________________________________________

kimi, nawet jednej mariolki nie ciachniesz :?: :?:

Opublikowano
Dupeczki a i owszem

No i prawidłowo.

Ale damskie ma się rozumieć? :naughty:

kimi, nie stawiaj tomka w złym świetle pytając czy damskie, ale z deugiej strony każdy ma prawo do miłości...[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 23:29_________________________________________________

kimi, nawet jednej mariolki nie ciachniesz :?: :?:

:no:

Dziś jakoś nie mam weny.

Opublikowano

Seba !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mów do nas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 23:34_________________________________________________

kimi:

zawsze masz wenę....... twórczą...... :wink4:

Opublikowano

Seba !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mów do nas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 23:34_________________________________________________

kimi:

zawsze masz wenę....... twórczą...... :wink4:

Yyyyy.... ??? Twórczą czego ? :blink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.