Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

do poprawy : W MIEŚCIE ZGIERZU :evil: :evil: :evil: :evil:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a godz. startu tak +/- ??????

Opublikowano
  • Autor

no nie bedzie mnie niestety :( chociaz jest jeszcze cien szansy ze wroce ale bardzo malutki :/

nie moge ogarnac zdjec bo nie siedze przy kompie jestem tylko z doskoku jak teraz zeby napisac

:/

Opublikowano

do poprawy : W MIEŚCIE ZGIERZU :evil: :evil: :evil: :evil:

To, że przecina Zgierz DK nr. 1 nie oznacza jeszcze, że to jest miasto :decayed:

[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 22:18_________________________________________________

moze byc :polew:

:good:

:decayed:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 22:18_________________________________________________

Mario, widzę, że na wiosnę szykujesz się do modów przez duże M :naughty:

Opublikowano

o nie :!: :!: :!: :!: tacy jesteście :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

przemawia przez Was: chamstwo i drobnomieszczaństwo :wallbash: :wallbash: :wallbash:

no to zobaczycie jak się bawi MIASTO ZGIERZ :drool: :drool: :drool:

Opublikowano

o nie :!: :!: :!: :!: tacy jesteście :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

to zobaczycie jak się bawi MIASTO ZGIERZ :drool: :drool: :drool:

Trzymam Cię za słowo :gwizdanie:

Mario, skręcisz te koleżanki ? :naughty:

Opublikowano

a godz. startu tak +/- ??????

kłysiu, zobaczymy co powie HUGO :mysli:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 22:26_________________________________________________

o nie :!: :!: :!: :!: tacy jesteście :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

to zobaczycie jak się bawi MIASTO ZGIERZ :drool: :drool: :drool:

Trzymam Cię za słowo :gwizdanie:

Mario, skręcisz te koleżanki ? :naughty:

Kimi

:bicz: :bicz: :bicz:

Opublikowano

No co, no co, przecież będe grzeczny :decayed:

Posiedzą, pogada się, podęsuje troche, co w tym złego? :gwizdanie:

:kox:

Opublikowano

do poprawy : W MIEŚCIE ZGIERZU :evil: :evil: :evil: :evil:

To, że przecina Zgierz DK nr. 1 nie oznacza jeszcze, że to jest miasto :decayed:

[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 22:18_________________________________________________

moze byc :polew:

:good:

:decayed:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 22:18_________________________________________________

Mario, widzę, że na wiosnę szykujesz się do modów przez duże M :naughty:

Kimi-asku a po czym wnosisz że przez duże M :mysli: ???

Opublikowano

to Ty taki dansjor jesteś :?: :travolta: :travolta: :travolta: :travolta:

Opublikowano

Mario - VT :D

[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 22:32_________________________________________________

to Ty taki dansjor jesteś :?: :travolta: :travolta: :travolta: :travolta:

Powiedzmy, że jak sobie wypiję, to pląsam troszkę :D

Opublikowano

VT :D

Nic nie umknie twojej uwadze :good: :good: tak sobie kombinuję a co z tego wyjdzie :mysli: zobaczymy :wink4:

Opublikowano

kochani lece w kokon do juterka :papa:

Opublikowano

VT :D

Nic nie umknie twojej uwadze :good: :good: tak sobie kombinuję a co z tego wyjdzie :mysli: zobaczymy :wink4:

Nie no, bez przesady - opcja "Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty." - i też nic Ci nie umknie :wink4:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 22:35_________________________________________________

kochani lece w kokon do juterka :papa:

Dobrej nocki :papa:

Opublikowano

dobranoc synku :lazy:

:blink:

Opublikowano

kochani lece w kokon do juterka :papa:

narka Tomciu - coś na dobry sen :boobs:

Opublikowano

kochani lece w kokon do juterka :papa:

narka Tomciu - coś na dobry sen :boobs:

:laghing2:

Przytul się do cyca i lulu :polew:

Opublikowano

dobranoc synku :lazy:

:blink:

synku, synku, bo to przyszły zięciu :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

dobranoc synku :lazy:

:blink:

synku, synku, bo to przyszły zięciu :wink4: :wink4: :wink4:

Aaaa, taki "synku" :decayed:

No no, to Teściówka dba :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.