Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zamówiłem właśnie taki pod choinkę :gwizdanie:

Siemka :hi:

Tandeta, nie wiem, czym się zachwycacie :gwizdanie:

W czarnym macie by była gites, a tak to się świeci jak psu jajca :cool1:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zamówiłem właśnie taki pod choinkę :gwizdanie:

Siemka :hi:

Tandeta, nie wiem, czym się zachwycacie :gwizdanie:

W czarnym macie by była gites, a tak to się świeci jak psu jajca :cool1:

ale nie wziąłeś pod uwagę że w tym chromie żaden radar mnie nie namierzy :polew:

Opublikowano
ale nie wziąłeś pod uwagę że w tym chromie żaden radar mnie nie namierzy

Tak tak, na pewno :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

:naughty: :naughty: :naughty:

wlasnie wrocilem z driftowania :P

hehehe nie ma to jak daewoo nexia :D i oponki calosezonowe 6 letnie :P

Opublikowano

:naughty: :naughty: :naughty:

wlasnie wrocilem z driftowania :P

hehehe nie ma to jak daewoo nexia :D i oponki calosezonowe 6 letnie :P

:blink:

Nexia cała? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jo cala ale kurde raz byl moment krytyczny :D

jakbym zmiezyl to moze z 10 cm braklo jak sie zatrzymalem :D

bo na szczescie sie zatrzymalem :) hehhehe

a tera PYK-nę ktos ??

Opublikowano

:hi:

ja niestety nie mogę :no:

[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 22:01_________________________________________________Ale kimi pewnie pyknie :wink4: albo już pyka :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a to czemu nie mozesz ?? odwyk ?? ;)

Opublikowano

:hi:

ja niestety nie mogę :no:

[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 22:01_________________________________________________Ale kimi pewnie pyknie :wink4: albo już pyka :naughty:

Za chwilkę jakiegos drineczka z żoneczką :naughty:

Bejbuś u teściowej, trzeba korzystać, nie? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no to nie pij tylko cos innego :D

Opublikowano

no to nie pij tylko cos innego :D

:cool1:

Nie bój żaby :naughty:

Opublikowano

nie nie :polew: broń boże :polew: żaden odwyk, Pani Kasia :wink4: poszła dziś do koleżanki na imieniny i będę po nią jechał do miasta (tańcują na Zachodniej przy Więckowskiego)

Opublikowano
  • Autor

hmmm a o ktorej wrocisz ?? :D:naughty: :naughty: :naughty:

GO Kimi GO Kimi GO Kimi :D

Opublikowano

nie nie :polew: broń boże :polew: żaden odwyk, Pani Kasia :wink4: poszła dziś do koleżanki na imieniny i będę po nią jechał do miasta (tańcują na Zachodniej przy Więckowskiego)

Babski wieczór? :naughty:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 22:10_________________________________________________

hmmm a o ktorej wrocisz ?? :D:naughty: :naughty: :naughty:

GO Kimi GO Kimi GO Kimi :D

:gicior:

Opublikowano

Seba pytasz o której wrócę ??? :no: niestety czekam na tel jak będą miały dosyć - myślę, że może to być już nie długo :polew: :polew:

Kimi nie to imieniny jednej z nich i są też tam faceci ale jakoś towarzystwa nie trawię :kox: :kox:

Opublikowano

Seba pytasz o której wrócę ??? :no: niestety czekam na tel jak będą miały dosyć - myślę, że może to być już nie długo :polew: :polew:

Kimi nie to imieniny jednej z nich i są też tam faceci ale jakoś towarzystwa nie trawię :kox: :kox:

:blink:

Rozumiem, że są to panowie NIE jeżdżący :audi: ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hehhe no to Mario ja mam jeszcze cos i jeszcze troche :) wiec moze jak wrocisz to PYK-niesz :D a ja pewnie bede ;)

Opublikowano

Seba pytasz o której wrócę ??? :no: niestety czekam na tel jak będą miały dosyć - myślę, że może to być już nie długo :polew: :polew:

Kimi nie to imieniny jednej z nich i są też tam faceci ale jakoś towarzystwa nie trawię :kox: :kox:

:blink:

Rozumiem, że są to panowie NIE jeżdżący :audi: ? :decayed:

:good: :good: przy takiej wersji pozostańmy :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 22:24_________________________________________________

hehhe no to Mario ja mam jeszcze cos i jeszcze troche :) wiec moze jak wrocisz to PYK-niesz :D a ja pewnie bede ;)

zapewniam, że się odezwę :wink4: :wink4: najwyżej PYK-nę samemu :gwizdanie:

Opublikowano

Mmmm...

Pina Colada :tongue4:

Wasze zdrowie, Panowie :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.