Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie macie w swoich firmach jakis gratisowych kalendarzy zeszytowych, zeby byl jeden dzien na stronie ?

Nie obiecuję, ale rozejrzę się.

[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 19:55_________________________________________________

O, Mario dotarł :cool1:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dziubasku Kimiasku :*

Opublikowano

no i jak tam Pany ze spotem i vagowaniem ??

no i wyj....bałem 100pln psu w du.pe :wallbash: wyszło że ori termostat to padaka a jeszcze nie mogę znaleźć paragonu :wallbash: :wallbash: :angry: :angry: :evil: :evil: :wallbash: :wallbash: :angry: :angry: :evil: :evil: :evil:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 19:58_________________________________________________

nie macie w swoich firmach jakis gratisowych kalendarzy zeszytowych, zeby byl jeden dzien na stronie ?

ja też się rozejrzę :wink4: jak by co to dam ci znać :wink4:

Opublikowano

dziubasku Kimiasku :*

:embarrassed: ojj.... a ja taki nieuczesany...

no i jak tam Pany ze spotem i vagowaniem ??

no i wyj....bałem 100pln psu w du.pe :wallbash: wyszło że ori termostat to padaka a jeszcze nie mogę znaleźć paragonu :wallbash: :wallbash: :angry: :angry: :evil: :evil: :wallbash: :wallbash: :angry: :angry: :evil: :evil: :evil:

:blink:

Co jest ?

Opublikowano

znaczy MISIU tez :* :polew: i dla nastepnych od razu tez :polew: :polew:

Opublikowano

jak co jest :wallbash: :wallbash: ori termostat zje..bany a nie mam paragonu żeby go reklamować :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

jak co jest :wallbash: :wallbash: ori termostat zje..bany a nie mam paragonu żeby go reklamować :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Ael to już jest następny termostat, tak?

Tamten z Inter Carsu oddałeś? :mysli:

Opublikowano

tak oddany :angry: :angry:

Jutro pojadę sam do IC i kupię następny - mam tylko nadzieję, że ostatni :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

tak oddany :angry: :angry:

Jutro pojadę sam do IC i kupię następny - mam tylko nadzieję, że ostatni :wallbash: :wallbash:

:pociesz:

Nie martw się, no każdemu może się zdarzyć.

Opublikowano
  • Autor

to w lodzi snieg pada ?? :blink: tutaj desz i juznie ma sniegu czarno wszedzie

Opublikowano

to w lodzi snieg pada ?? :blink: tutaj desz i juznie ma sniegu czarno wszedzie

No pada, pada.

Biało wszędzie i za***iście slisko, bo pod spodem jest zmarznięte błoto posniegowe z całego dnia.

Jeździ się jak po lodowisku :kox:

Opublikowano

no jak tam ludziska? co porabiata fajnego?[br]Dopisany: 12 Grudzień 2010, 21:47_________________________________________________

to w lodzi snieg pada ?? :blink: tutaj desz i juznie ma sniegu czarno wszedzie

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

martwimy sie ze nie spadnie tyle sniegu zeby nie musiec isc jutro do pracy :polew:

Opublikowano

na każdego przyjdzie pora: teraz na mnie: katar, gardło i uczulenie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

jak wracałem to już były lekkie 20-30 cm zaspy :gwizdanie:

Opublikowano

na każdego przyjdzie pora: teraz na mnie: katar, gardło i uczulenie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Wyzdrowiejesz :pociesz:

A ja idę oglądać "Incepcję"

Zajrzę do Was za 2.5 godziny :papa:

Opublikowano

obawiam się, że będą już wszyscy spali, jutro przecież:

w poniedziałek zawsze jestem bardzo zły, w poniedziałek do niedzieli mi się skni

zęby wypadają zdrowe, kac rozwala moją głowę, poniedziałek to jest dla mnie sądny dzień.

w poniedziałek regularnie pada deszcz, czarna rozpacz kąsa jak łonowa wesz

manna mi nie spanie z nieba, do roboty lecieć trzeba by szefowej feministki poczuć sexapil.

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
do roboty lecieć trzeba by szefowej feministki poczuć sexapil.

Chciałbym bardzo, jakby szefowa na przykład taka była: :rolleyes:

tn7689-AsrBr44en2.jpg

:naughty:

Dobra, włączam film, bo mi się dupossanie włącza :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

za często bym u takiej bywał na konsultacjach :polew:

Opublikowano

bez spodni w dodatku

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.