Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

albo dam Ci moja tasme klejaca :D:polew::decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

noo mysle ze sie nadaje :D

ale zdjecia z drogi to moja tasma klejaca robi lepsze :decayed:

Driftowałem trzymając kierę jedną ręką, a drugą celując w TIR-y na drugiej jezdni, więc i tak sukces, że cos widac :naughty:

Opublikowano

a dziewczyny od Kimiego :cool1: :cool1: :wink4: :wink4: :good: :good:

Kimi właśnie usłyszałem od Kasi, że jesteś dobry materiał :wink4: bo sprzątasz w domu :decayed: :decayed:

u mnie na widzewie jak mieszkałem na takich mówiło się dobry ale pantofel :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

a dziewczyny od Kimiego :cool1: :cool1: :wink4: :wink4: :good: :good:

Kimi właśnie usłyszałem od Kasi, że jesteś dobry materiał :wink4: bo sprzątasz w domu :decayed: :decayed:

u mnie na widzewie jak mieszkałem na takich mówiło się dobry ale pantofel :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::good::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no Kimi-asku już się nie gniewaj :friends: :friends: :friends: :friends: :friends::pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :drinks: :drinks: :drinks: :drinks:

Opublikowano
  • Autor
:decayed::naughty: przeciez my zartujemy :evil:
Opublikowano

Kimi has left the building :> :>

Opublikowano
  • Autor

heheheh poszedl odkurzac i zmywac spoko skonczy to bedzie :polew: :polew: :naughty::decayed::wink4:

Opublikowano

Ja to robię, bo od dziecka byłem uczony samodzielności :cool1:

Zanim się ożeniłem, prałem wszystko w rękach w misce, bo nie miałem pralki jeszcze, do dzisiaj to ja w domu robię zakupy, trzymam kasę, opłacam rachunki, kąpię Nikolę i mógłbym tak wymieniac i wymieniać.

Nie uważam się za pantofla bynajmniej. Bo robię to wszystko sam, z własnej nieprzymuszonej woli - tak zostałem nauczony i tyle.

Delikatnie napomknę, że powyższe informacje możecie przekazywac do woli swoim wolnym i ładnym koleżankom w przedziale 19-28 :gwizdanie:

Wraz z kontaktem do mnie :gwizdanie:

:tongue4:

[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 22:03_________________________________________________I nigdzie nie poszedłem, tylko zanim to napisałem, to żeście już zdążyli nastukać pińcet postów :decayed:

Opublikowano
:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: takiego to ze świecą szukać :tongue4:
Opublikowano

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: takiego to ze świecą szukać :tongue4:

Taaa?

Powiedz to mojej żonie.... :disgust: :disgust: :disgust:

:tongue4:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: :polew:

no i nas zripostowal nie ma co :D Mario gupio Ci teraz ?? :P:polew: :polew:

bede mial na uwadze i bede polecal w razie co beda mowily ze dzwonia od Wiktora :D

Opublikowano

Kimi :rant: :rant: :rant: no prosiłem abyś się nie gniewał :rant:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 22:08_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: :polew:

no i nas zripostowal nie ma co :D Mario gupio Ci teraz ?? :P:polew: :polew:

bede mial na uwadze i bede polecal w razie co beda mowily ze dzwonia od Wiktora :D

oooojjjjjjjjjjjjjjjj bardzo ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;([br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 22:09_________________________________________________no i się obraził :confused4: :confused4: :confused4: :confused4:

Opublikowano

Kimi nie potrzebujesz...kochanka :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

Aha, i jeszcze jedno - ja się nie obrażam - NIGDY :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Jestem cały czas. :D[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 22:16_________________________________________________

Kimi nie potrzebujesz...kochanka :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew:

Aha, no to jeszcze jedno - WOLĘ DZIEWCZYNKI :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Aha, i jeszcze jedno - ja się nie obrażam - NIGDY :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Jestem cały czas. :D[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 22:16_________________________________________________

Kimi nie potrzebujesz...kochanka :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew:

Aha, no to jeszcze jedno - WOLĘ DZIEWCZYNKI :polew: :polew: :polew:

Kimi czy nie słyszałeś może jak coś walnęło od strony Zgierza ??????????/

Opublikowano
  • Autor

:thumbdown:

:shocked: :shocked: :blink: :blink:

czy Ty chciales ???? Kimiego ???? w :sex::co:

Opublikowano

jakby walnelo od centrum to moja wina bo siedze wlasnie na sraczu :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 22:22_________________________________________________

czy Ty chciales ???? Kimiego ???? w :sex::co:

ta w kakao :polew: :polew:

Opublikowano

No to

Aha, i jeszcze jedno - ja się nie obrażam - NIGDY :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Jestem cały czas. :D[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 22:16_________________________________________________

Kimi nie potrzebujesz...kochanka :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew:

Aha, no to jeszcze jedno - WOLĘ DZIEWCZYNKI :polew: :polew: :polew:

Kimi czy nie słyszałeś może jak coś walnęło od strony Zgierza ??????????/

Ale w sensie że wypadek? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.