Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kufa kiedy popijawa party robimy :>

JEEEE !!! Brawa dla tego Pana :kox: :kox: :kox:

:dance::drunk::dance::drunk::dance::drunk::dance::drunk::dance::drunk::dance::drunk::dance::drunk::dance::drunk::zemdlal:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Raczej na pewno :polew: :polew: :polew: w nowym roku :confused4:

Opublikowano

myślę, że chyba już w nowym 2011 roku niestety :confused4: :confused4:

No raczej.

Teraz to święta, Nowy Rok itepe.

W karnawał zrobimy :naughty:

Opublikowano

ale brawa - jak najbardziej :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

Ale to może od razu jakieś disco w Łodzi, nie? :mysli:

Odpuścimy sobie etap pizzowo-piwny :naughty:

Opublikowano

myślę, że chyba już w nowym 2011 roku niestety :confused4: :confused4:

No raczej.

Teraz to święta, Nowy Rok itepe.

W karnawał zrobimy :naughty:

od czego jest karnawał - na pewno coś wykombinujemy :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

a macie juz plany sylwestrowe ??

Opublikowano

a macie juz plany sylwestrowe ??

Biała sala :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 21:38_________________________________________________B4rt4s, weź tam w ogłoszeniach parafialnych zapodaj, żeby ludziki kombinowali coś na styczeń :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ale to może od razu jakieś disco w Łodzi, nie? :mysli:

Odpuścimy sobie etap pizzowo-piwny :naughty:

tak tak bo ja przecież mam słabe zęby ostatnio - co by mi pizza zębów nie powybijała :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ale to może od razu jakieś disco w Łodzi, nie? :mysli:

Odpuścimy sobie etap pizzowo-piwny :naughty:

tak tak bo ja przecież ma słabe zęby ostatnio - co by mi pizza zębów nie powybijała :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No no, i więcej czasu na łowienie foczek będzie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ja jestem tylko kobita usiadla do komputera :) kurde mnie od 5 do 21 nie ma :( jestem w gorach :) na desce :P

Opublikowano

wiecie bo kumpel organizuje w rzgowie na sali i ilosc gosci dowolna :>

Opublikowano

a macie juz plany sylwestrowe ??

My na Sylwka do Zakopca, ale B4rt4s zapodaj ogłoszenie na karnawał - niech ludziska myślą :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

ja jestem tylko kobita usiadla do komputera :) kurde mnie od 5 do 21 nie ma :( jestem w gorach :) na desce :P

Spoko, się dostosuje.

No nie ma bata, żebyś drugą taką bibę przegapił :no:

:polew:

Kufa, weźcie wolniej piszcie, bo dwa zdania napisąłem i trzy razy pod rząd mi wywala "Uwaga - podczas pisania wysłano nową odpowiedź, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? " :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja jestem tylko kobita usiadla do komputera :) kurde mnie od 5 do 21 nie ma :( jestem w gorach :) na desce :P

Seba - spoko zrobimy dżampres 22-go sobota :naughty: :naughty: :polew: :polew:

Opublikowano

B4rt4s, zmień Ogłoszenia parafialne :tongue4:

Opublikowano

B4rt4s, zmień Ogłoszenia parafialne :tongue4:

Kimi-asku ale dobrze by było ustalić jakiś termin - mniej więcej chociaż :kox: :kox:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 21:46_________________________________________________JA PROPONUJĘ 29.01.2011 SOBOTA :wink4: :wink4: tak na poważnie :good:

Opublikowano

Mniej więcej ostatnia sobota stycznia? :mysli:

29 znaczy się?

Opublikowano

moze byc :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

damn ale dzisiaj sie sypie heheh post za postem :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.