Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema: Banda

widzę że się działo jak mnie tu nie było :tongue4: i impreza się szykuje :banan::banan1::banan2: no i kawalerski jakiś :drunk: :drunk: :drunk:

sto lat B4rt4s :drinks:

Tomek współczucia :( będzie dobrze :good:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kufa zawiodlem sie DJ.... zadnego wierszyka :cool1:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 19:29_________________________________________________aaaa.... dziekuje wszystkim

Opublikowano

B4rt4s :wink4:

Końskiego zdrowia, Szczerego uśmiechu,

Zgrabnego zadu, Generalnie czadu!!!

Wsiocho dobrocho ;) ;) ;) ;)

Opublikowano

B4rt4s :wink4:

Końskiego zdrowia, Szczerego uśmiechu,

Zgrabnego zadu, Generalnie czadu!!!

Wsiocho dobrocho ;) ;) ;) ;)

jest i wierszyk :decayed:

Opublikowano

Witka Pani Basiu :hi:

Opublikowano

witeczka Mariano :naughty:

Opublikowano

Tomek szczerze współczuję ;( ;( ale tak jak chyba Kimi napisał , na kilka latek powinieneś mieć z głowy - limit już wyrobiłeś :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz:

Opublikowano

Tomek szczerze współczuję ;( ;( ale tak jak chyba Kimi napisał , na kilka latek powinieneś mieć z głowy - limit już wyrobiłeś :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz:

przynajmniej do końca roku :wink4:

Opublikowano

Tomek szczerze współczuję ;( ;( ale tak jak chyba Kimi napisał , na kilka latek powinieneś mieć z głowy - limit już wyrobiłeś :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz:

przynajmniej do końca roku :wink4:

Ale gościa pocieszyłaś :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 20:01_________________________________________________Poza tym co tam słychać w wielkim świecie seksu i biznesu Pani Basiu :?: :?: :?: :?: :?:

Tak pomyślałem, że zapytam bo ja nie bywam :no: :no: :no::polew:

Opublikowano

Tomek szczerze współczuję ;( ;( ale tak jak chyba Kimi napisał , na kilka latek powinieneś mieć z głowy - limit już wyrobiłeś :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz:

przynajmniej do końca roku :wink4:

Ale gościa pocieszyłaś :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

joke :tongue4:

no niestety bywa i tak... a my jak mieliśmy? ...z przodem wyjechalismy z serwisu

i na pierwszych światłach Stan sie zatrzymał a pan za nim nie :gwizdanie:

w jednym miesiącu :)[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 20:04_________________________________________________przód i tył :embarrassed:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 20:05_________________________________________________

Tomek szczerze współczuję ;( ;( ale tak jak chyba Kimi napisał , na kilka latek powinieneś mieć z głowy - limit już wyrobiłeś :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz:

przynajmniej do końca roku :wink4:

Ale gościa pocieszyłaś :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 20:01_________________________________________________Poza tym co tam słychać w wielkim świecie seksu i biznesu Pani Basiu :?: :?: :?: :?: :?:

Tak pomyślałem, że zapytam bo ja nie bywam :no: :no: :no::polew:

to możemy sobie podać rękę :polew: :polew:

Opublikowano

:shocked: :shocked: :shocked: ty też nie bywasz :wallbash: :wallbash: :wallbash: szkoda chętnie dowiedział bym się czegoś fajnego :polew: :polew: a tak to kicha, Kimi też za dużo nie chce opowiadać ( podobno bywa )

eehhhhhhh muszę się kiedyś wybrać w podróż po Polsce :banan1: :banan1: :banan2: :banan2: :boobs: :boobs: :drinks: :drinks: :banan3: :banan3:

Opublikowano

Kimi nie powie bo jest inwigilowany :decayed:

ale może odwiedzicie kiedyś śląsk? :naughty:

ja się do Was wybieram w styczniu :)

Opublikowano

Kimi nie powie bo jest inwigilowany :decayed:

ale może odwiedzicie kiedyś śląsk? :naughty:

ja się do Was wybieram w styczniu :)

zapraszamy 29.01.2011 :wink4: będzie chyba mała imprezka :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

no ja będę 08.01.

jak Wam się uda jakiegoś małego spocika zorganizować to wpadnę :wink4:

Opublikowano

co się ma nie udać - zrobi się, zrobi :good:

Opublikowano

no to gicio :good:

teraz tylko szczęśliwie doczekajmy konca roku :kox:

Opublikowano

Aloha po raz czwarty dziś :papa:

Kimi nie powie bo jest inwigilowany :decayed:

ale może odwiedzicie kiedyś śląsk? :naughty:

ja się do Was wybieram w styczniu :)

Oooo, wizyta, czy wizytacja? :naughty: :naughty: :naughty:

A o wizytach w krainie seksu to ja zawsze mogę pogadać... :gwizdanie:

Przy okazji, Adzia, to musiała być niezła trauma - wyjechać naprawionym autem i na dzień dobry zaliczyć strzała w pupę :no:

Opublikowano

wizytacja... będę Wam zaglądać pod maski :polew: :polew:

trauma? ...ja to tam pikuś, ale myślałam ze Stanowi będę szukać psychoanalityka :decayed::kox:

Opublikowano

wizytacja... będę Wam zaglądać pod maski :polew: :polew:

trauma? ...ja to tam pikuś, ale myślałam ze Stanowi będę szukać psychoanalityka :decayed::kox:

:heat: :heat: :heat: dobrze, że zrobiłem pod maską porządek bo by kicha była :polew: :polew:

Opublikowano

wizytacja... będę Wam zaglądać pod maski :polew: :polew:

trauma? ...ja to tam pikuś, ale myślałam ze Stanowi będę szukać psychoanalityka :decayed::kox:

:heat: :heat: :heat: dobrze, że zrobiłem pod maską porządek bo by kicha była :polew: :polew:

to zrób jeszcze porzadek w podłokietniku, bo tam też zajrzę :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.