Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

20.42 piątek a tu nikogo nie ma :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

"zgierska mafia" :wink4:

image.jpg

hahahahahahahaahaahahahaha leze :D ten Pan w szarym to jak gosc z filmu Wesele :D

Opublikowano

20.42 piątek a tu nikogo nie ma :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Ja jestem :hi:

Opublikowano

poznajecie :?: :?: :?:

IMG_4757.jpg

Opublikowano

Ogarnąłem sytuację w chałupie, idę :palacz:, zrobię sobie kawki i zaraz do Was wracam [br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 20:58_________________________________________________

poznajecie :?: :?: :?:

IMG_4757.jpg

:shocked:

Nie i nie chcę poznać :no:

Opublikowano

20.42 piątek a tu nikogo nie ma :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Ja jestem :hi:

taaaa, szkoda że dopiero teraz[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 20:59_________________________________________________Kimi, ta laska w zielonym specjalnie dla Ciebie :evil:

Opublikowano

poznajecie :?: :?: :?:

IMG_4757.jpg

:blink: o f*ck

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: nie mówcie że nie poznajecie :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: nie mówcie że nie poznajecie :polew: :polew: :polew: :polew:

Marianna ? :naughty:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 21:10_________________________________________________

Kasia, no wcześniej nie mogłem :no:

Opublikowano

poznajecie :?: :?: :?:

IMG_4757.jpg

ja jebie :shocked::blink: Mario fetyszysta :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 21:14_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: Misiek jest KIZIA-MIZIA
Opublikowano

poznajecie :?: :?: :?:

IMG_4757.jpg

ja jebie :shocked::blink: Mario fetyszysta :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 21:14_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: Misiek jest KIZIA-MIZIA

Siema :hi:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: nie mówcie że nie poznajecie :polew: :polew: :polew: :polew:

Marianna ? :naughty:[br]

znaczy sie mamy nową koleżankę :mysli:
Opublikowano

:siema:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 21:19_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: nie mówcie że nie poznajecie :polew: :polew: :polew: :polew:

Marianna ? :naughty:[br]

znaczy sie mamy nową koleżankę :mysli:

nie Kizia-Mizia
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: nie mówcie że nie poznajecie :polew: :polew: :polew: :polew:

Marianna ? :naughty:[br]

znaczy sie mamy nową koleżankę :mysli:

Tak, ale "Girl of the month" raczej nie zostanie :tongue4:

Opublikowano

ale jest podobny do takiej kobity ode mnie z pracy pani Beatki :decayed:

Opublikowano

brawo !!!! misiek na przebieracach :polew: :polew:

Opublikowano

Ogłoszenia Duszpasterskie !

W styczniu powtorka bibki, na ktorej nie bylo Seby i raczej tez go nie bedzie.

Kto sie pisze cheesy na ostatnia sobote stycznia... o ile dozyjemy

ja sie pisze na tka bibke a gdzie to sie bedzie odbywac :mysli:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 21:25_________________________________________________

brawo !!!! misiek na przebieracach :polew: :polew:

przebral sie za pania Beatke vel Kizia Mizia :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

a tu trochę w innym wydaniu :gwizdanie:

Photo_Funia_7aeaa1.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.