Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

heheheh kurde takiego kalendarza to bym nie kupil :P

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

heheheh kurde takiego kalendarza to bym nie kupil :P

ja sobie zrobie vinyl na maske samochodu z tym zdjeciem i podpisze pussy vagon :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew:

FAT Pyssy Bang Buss

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

KV

Do sypialni, w momencie zakładania przez tatę prezerwatywy, bezceremonialnie wkracza mały Jasio. Żeby ukryć swój stan, tata udając, że niby nic się nie dzieje schyla się i szuka czegoś pod łóżkiem. Co robisz? - pyta Jasio A szukam kota - odpowiada tatuś. I co, będziesz go ruchał?!

[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 14:36_________________________________________________aaa i jeszcze to

http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,8844485,Akcja_na_FB__Karny_kut____za_ch____parkowanie,,ga.html

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Siemano.

Ano, niech będzie, że skrzaty. Jak ich zwał, tak ich zwał - cioty i tyle :thumbdown:

chriss, no laseczki pierwsza klasa :good: :good: :good:

[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 15:16_________________________________________________

Dajemy cynk Kolegom (i Koleżankom :naughty: ) ze Skierniewic, Kutna i reszty województwa, że jest impreza 29.01 ? :mysli:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 15:23_________________________________________________

Dobra, zjadłem, muszę wracać do pracy :disgust:

Opublikowano

Siemano.

Ano, niech będzie, że skrzaty. Jak ich zwał, tak ich zwał - cioty i tyle :thumbdown:

chriss, no laseczki pierwsza klasa :good: :good: :good:

[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 15:16_________________________________________________

Dajemy cynk Kolegom (i Koleżankom :naughty: ) ze Skierniewic, Kutna i reszty województwa, że jest impreza 29.01 ? :mysli:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 15:23_________________________________________________

Dobra, zjadłem, muszę wracać do pracy :disgust:

no jaha ze dajemy juz byli :decayed: wiedza czego sie spodziewac :gwizdanie:
Opublikowano

byle by kobiety wzieli to bedzie ktos pil :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja to mam szczescie ostatnio, zglaszalem szkode w czwartek. Dzwonie do warty zeby dowiedziec sie kiedy przyjdzie rzeczoznawca a kobitka mi mowi ze w ogole nie ma mojej szkody zarejestrowanej[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 22:04_________________________________________________mam pytanie i proszę o opinie jak myślicie czy jak już musze kupić lampe to brac taka jaka jest czy z ledami takimi jak jest w b8

Opublikowano

a lampy od B8 podejdą do B7 :mysli:

Opublikowano

nie ale mozna kupic do b7 bardzo podobne jak w b8 tylko pytanie czy to w ogole jest sens jak np po roku czy dwoch bede musial na orginalne

Opublikowano

Siemanko :papa:

Co tu taka cisza? :mysli:

nie ale mozna kupic do b7 bardzo podobne jak w b8 tylko pytanie czy to w ogole jest sens jak np po roku czy dwoch bede musial na orginalne

A czemu będziesz musiał na oryginalne? :mysli:

Opublikowano

Bierz oryginały,a tak wogóle to wszystkie części bierz oryginalne z serwisu :good:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 22:46_________________________________________________przy sprzedaży nie będzie komplikacji[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 22:47_________________________________________________ale to jest tylko moje zdanie :wink4:

Opublikowano

myśle nad tym intensywnie:) ale ceny to oni naprawdę mają nie wiem skąd, jak się pytałem to włos się na głowie jeży

Opublikowano

jeżeli ty nie płacisz tylko z czyjegoś oc to tylko wszystko w oryginale,chyba ze to z twojej kieszeni to już tak by było nie za drogo i dobrze :wink4:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 22:57_________________________________________________pogadaj z kimś kto się zna na usuwaniu szkód to ci doradzi,podobno jest ktoś u nas na forum

Opublikowano
  • Autor

ja tam bym bral ledy :):hi:

Opublikowano

Tomek, nie zrozumiałes mnie chyba - czemu po roku albo dwóch będziesz musiał zmieniać znów na oryginalne? :mysli:

Opublikowano

Tomek, nie zrozumiałes mnie chyba - czemu po roku albo dwóch będziesz musiał zmieniać znów na oryginalne? :mysli:

bo jak chciał bym kupić np te co pokazałem to żeby nie było że okażą się jakąś kiszką i będą do wyrzucenia. Dobra nie ma co roztrząsać niech ten dziad najpierw przyjdzie

Opublikowano

Tomek, nie zrozumiałes mnie chyba - czemu po roku albo dwóch będziesz musiał zmieniać znów na oryginalne? :mysli:

bo jak chciał bym kupić np te co pokazałem to żeby nie było że okażą się jakąś kiszką i będą do wyrzucenia. Dobra nie ma co roztrząsać niech ten dziad najpierw przyjdzie

Aaa, no widzisz, w tym sensie, że będą do doopy świecić :decayed:

Teraz kumam :good:

No to chyba też bym nie kombinował i brał ori.[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 23:09_________________________________________________

Rozwaliły mnie te dwa demoty :

http://demotywatory.pl/2430603/W-szkole-nawet-glebsze-myslenie

http://demotywatory.pl/2433894/Tato-Tato

:nabijasie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.